Filter
Doktorantūra
Norvegija Drammen Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti doktorantūros programų - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegijoje - 2019/2020

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Plačiąja prasme, inžinerijos specialistai pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir derindami jas su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais ieško būdų kaip efektyviai patobulinti žmonių kasdienybėje nuolat naudojamus įrankius, mašinas bei struktūras. Priklausomai nuo studentų poreikių, jie gali rinktis vieną iš daugybės siauresnių inžinerijos mokslo specialybių.  

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Drammen sako, kad pramoninis miestas Buskerud apskrityje Norvegijos. Miesto stebuklai gaminant gerus mokslininkus iš įvairių švietimo įstaigų. Tai geriausia vieta pažangų švietimą atlikimo meno ir tiriamąjį darbą.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Drammen

Kitos šios studijų srities programos:
University College of Southeast Norway

... [+]

[-]
Norvegija Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 4 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba