PHDSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegija - 2019

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Plačiąja prasme, inžinerijos specialistai pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir derindami jas su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais ieško būdų kaip efektyviai patobulinti žmonių kasdienybėje nuolat naudojamus įrankius, mašinas bei struktūras. Priklausomai nuo studentų poreikių, jie gali rinktis vieną iš daugybės siauresnių inžinerijos mokslo specialybių.  

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Drammen sako, kad pramoninis miestas Buskerud apskrityje Norvegijos. Miesto stebuklai gaminant gerus mokslininkus iš įvairių švietimo įstaigų. Tai geriausia vieta pažangų švietimą atlikimo meno ir tiriamąjį darbą.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegijoje - 2019

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Drammen Filter

PhD Jūrų operacijų - jungtinis laipsnis

University College of Southeast Norway
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Rugpjūtis 2019 Norvegija Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten + 6 daugiau