Filter
Doktorantūra
Tailandas Bangkok Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Bangkok Tailandas - 2019

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Inžinerija - tai mokslas, kuris reikalauja matematikos, o taip pat ir kitų tiksliųjų, socialinių bei ekonomikos mokslo žinių bei kūrybinio mąstymo įgūdžių. Pasitelkdami šiuos įvairius gebėjimus inžinieriai ieško būdų, kaip palengvinti žmonių kasdienybę įvairiausiose situacijose. Inžinerijos mokslas yra gana platus, tad juo besidomintys būsimieji studentai gali stoti į vieną iš daugybės inžinerijos mokslų specialybių ir rinktis tarp tokių studijų programų kaip aplinkosauga ar elektros tinklų palaikymas.  

Tailandas, oficialiai Tailando, anksčiau žinoma kaip Siam Karalystė, yra šalis, įsikūrusi prie Indokinijos pusiasalio centre Pietryčių Azijoje. Tailandas 's paplūdimiai ir salos pritraukti milijonus lankytojų kasmet iš viso pasaulio. Kiekvienas su ketverių metų laipsnį galima įgyti darbo kaip anglų kalbos mokytoja Tailande.

Bankokas yra vienas iš geriausių vietų daryti mokytis Tailande. Bankok yra kietas atmosferą daro savo asmeninius studijas nepamirštant puikių universitetų, tokių kaip Kasetsart universiteto, kad jis visagalis.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Bangkok Tailande - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Bangkok

Dhurakij Pundit University's International College

Sparčiai vyksta plėtra informacijos ir ryšių technologijų įrangos, programinės įrangos ir programinės įrangos smarkiai paveikė kelią organizacijos valdyti savo ... [+]

Filosofijos mokslų daktaras Verslo informatikos Mes šiuo metu priiminėti paraiškas dėl semestro 1/2013. Stipendijos yra prieinami.

Programos tikslai: greitas Kuriama informacijos ir ryšių technologijų įrangos, programinės įrangos ir programinės įrangos smarkiai paveikė kelią organizacijos valdo savo verslą. Ji tapo būtini valdymo suvokti šiuos naujus pokyčius, nes jie vairuoti naujų verslo iniciatyvas valdymo ir technologinių kiekis nuomonėmis. Siekiant patenkinti paklausą, DPUIC siūlo filosofijos daktaras Verslo informatikos verslo vadovų ir lyderių, kurie nori papildyti savo dabartinius įgūdžius su up-to-data supratimo ir žinių apie informacijos ir komunikacijos technologijų turtingas verslo aplinkoje. Ši programa taip pat buvo sukurta siekiant pagerinti mokslinių tyrimų informacinių ir ryšių technologijų srityje.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba