PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - Vengrijoje - 2019

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Inžinerijos ir technologijų studijų programų studentai išsamiai nagrinėja praktines bei teorines šios mokslo srities temas. Į šias studijas įstoję studentai nagrinėja konceptualaus dizaino inžinerijos elementus bei naujų technologijų išradimo, palaikymo bei vystymo niuansus.  

Išėjimo į jūrą šalis randama Vidurio Europos regione, Vengrijos, kaip jų valstybine kalba. Šalies matematika ir mokslas požiūris yra neįvykdyti. Ji namai pirmąjį pasaulyje technologijų institute. Tai čia, kad pirmasis garvežys Europoje buvo pastatyta atgal į 1722.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Inžinerijos studijos - Vengrijoje - 2019

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Vengrija Filter

Karo inžinerijos doktorantūra

National University of Public Service
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 8 semestrai Rugsėjis 2019 Vengrija Budapest + 1 daugiau

Pirmajame aproksimacijos etape naujosios doktorantūros mokyklos vaidmuo gali būti nustatytas remiantis atitinkamomis karo ir inžinerinių mokslų sritimis. Atitinkamai, kariniai mokslai gali būti laikomi disciplina, kuri sukuria naujus mokslinius tyrimus, atitinkančius karinių naudotojų poreikius, su technikos mokslų procedūromis ir priemonėmis.