PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos vadyba - Šiaurės Amerika - 2019

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras.

Inžinerijos ir technologijų studentai nagrinėja dizaino principus ir gilinasi į inžinerijos ir technologijų mokslų teorijas bei jų praktinio pritaikymo niuansus.

Aprėpties 23 šalių, Šiaurės Amerikoje yra žemynas alsuoja švietimo galimybės. Studentai turi galimybę mokytis keliomis kalbomis ir plėtoti iš labai skirtingų kultūrų supratimą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Inžinerijos vadyba - Šiaurės Amerika - 2019

2 Rezultatai Inžinerijos vadyba, Šiaurės Amerika Filter

Filosofijos daktaras sistemų ir inžinerinio valdymo srityje

Texas Tech University Worldwide eLearning
Internetinės Dieninės Ištęstinės 72 valandos Birželis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

Sistemos inžinerijos ir inžinerijos sistemų inžinierių tinklas yra skirtas asmenims parengti sėkmingai inžinierių personalui ir projektams vadovauti. Teksaso technikos universitetas šiuo metu yra vienintelis Teksaso valstijos universitetas, siūlantis internetinę programą, todėl tai yra aiškus pasirinkimas asmenims, kurie siekia valdymo galimybių inžinerijos ir technologijų srityje.

Daktaro inžinerijos valdymo

Western New England University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Springfield + 2 daugiau

Šiuo visą arba ne visą darbo laiką programa, jūs išmoksite techninę gylis ir įgyti žinių plotis tapti sėkminga mokslininkas, gydytojas, ar mokytojas yra inžinerijos ir technologijos valdymą. Jūs plėtoti įgūdžius, reikalingus atlikti tikslius tyrimus srityse, susijusiose su tobulinimo, projektavimo ir projektų valdymo ir programų per sudėtingas žmogaus / technologinių sistemų, įskaitant inžinerijos, sveikatos priežiūros, aptarnavimo ir logistinė / transportavimo sistemomis.