PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos vadyba - 2019

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Inžinerijos vadybos studijos studentus paruošia sėkmingai karjeros pradžiai verslo ir inžinerijos srityse. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie akademiniai dalykai kaip verslo teorija ir praktika, inžinerijos mokslas, objektų dizaino vystymas, produktų gamybos konstrukcija bei industrinė inžinerija.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos Doktorantūros laipsniai - Inžinerijos vadyba - 2019

3 Rezultatai Inžinerijos vadyba Filter

Filosofijos daktaras sistemų ir inžinerinio valdymo srityje

Texas Tech University Worldwide eLearning
Internetinės Dieninės Ištęstinės 72 valandos Birželis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

Sistemos inžinerijos ir inžinerijos sistemų inžinierių tinklas yra skirtas asmenims parengti sėkmingai inžinierių personalui ir projektams vadovauti. Teksaso technikos universitetas šiuo metu yra vienintelis Teksaso valstijos universitetas, siūlantis internetinę programą, todėl tai yra aiškus pasirinkimas asmenims, kurie siekia valdymo galimybių inžinerijos ir technologijų srityje.

Daktaro inžinerijos valdymo

Western New England University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Springfield + 2 daugiau

Šiuo visą arba ne visą darbo laiką programa, jūs išmoksite techninę gylis ir įgyti žinių plotis tapti sėkminga mokslininkas, gydytojas, ar mokytojas yra inžinerijos ir technologijos valdymą. Jūs plėtoti įgūdžius, reikalingus atlikti tikslius tyrimus srityse, susijusiose su tobulinimo, projektavimo ir projektų valdymo ir programų per sudėtingas žmogaus / technologinių sistemų, įskaitant inžinerijos, sveikatos priežiūros, aptarnavimo ir logistinė / transportavimo sistemomis.

Ding / dphil inžinerijos vadybos

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metų Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Statusui tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindines inžinerijos vadybos mokslus ir / Dizainas ir sintezė, ir susijusius principus nepriklausomai konkretiems valdymo sistemos problemų visuomenei.