PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos vadyba - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Inžinerijos vadybos studijos studentus paruošia sėkmingai karjeros pradžiai verslo ir inžinerijos srityse. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie akademiniai dalykai kaip verslo teorija ir praktika, inžinerijos mokslas, objektų dizaino vystymas, produktų gamybos konstrukcija bei industrinė inžinerija.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Inžinerijos vadyba - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

2 Rezultatai Inžinerijos vadyba, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

Filosofijos daktaras sistemų ir inžinerinio valdymo srityje

Texas Tech University Worldwide eLearning
Internetinės Dieninės Ištęstinės 72 valandos Birželis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

Sistemos inžinerijos ir inžinerijos sistemų inžinierių tinklas yra skirtas asmenims parengti sėkmingai inžinierių personalui ir projektams vadovauti. Teksaso technikos universitetas šiuo metu yra vienintelis Teksaso valstijos universitetas, siūlantis internetinę programą, todėl tai yra aiškus pasirinkimas asmenims, kurie siekia valdymo galimybių inžinerijos ir technologijų srityje.

Daktaro inžinerijos valdymo

Western New England University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Springfield + 2 daugiau

Šiuo visą arba ne visą darbo laiką programa, jūs išmoksite techninę gylis ir įgyti žinių plotis tapti sėkminga mokslininkas, gydytojas, ar mokytojas yra inžinerijos ir technologijos valdymą. Jūs plėtoti įgūdžius, reikalingus atlikti tikslius tyrimus srityse, susijusiose su tobulinimo, projektavimo ir projektų valdymo ir programų per sudėtingas žmogaus / technologinių sistemų, įskaitant inžinerijos, sveikatos priežiūros, aptarnavimo ir logistinė / transportavimo sistemomis.