PHDSTUDIES.LT

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos New Delhi Indija 2019/2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos New Delhi Indijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Savęs pakopos doktorantas tarptautinio verslo vadybos

ISM - International School of Management
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 4 - 7 metai Spalis 2019 Prancūzija Paris Jungtinės Amerikos Valstijos New York Pietų Afrikos Respublika Cape Town Indija New Delhi + 7 daugiau

Mūsų doktorantūra tobulina mokslinių tyrimų ir mokymo įgūdžius, kurių reikia norint skatinti naujas perspektyvas ir įkvėpti naujos kartos verslo lyderių. Programa rengia patyrusius ir labai motyvuotus verslo specialistus, kurie pradeda karjerą užsiimančių mokymų ir originalių mokslinių tyrimų akademinėje veikloje.