PHDSTUDIES

Ieškoti doktorantūros programų - Informacinės sistemos - jungtinėse Amerikos Johanesburgas Pietų Afrikoje - 2020/2021

PhD arba doktorantūros studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktą doktorantūros specialybę ir studijų pabaigoje apsigina savo disertaciją. Šį akademinį laipsnį įgiję specialistai savo akademinėje srityje yra laikomi ekspertais ir gali siekti akademinės karjeros aukštumų.

Jūs niekada negali suprasti informacinę sistemą, nesiekiant daktaro išsilavinimą informacinių sistemų. Tai leis jums suprasti technologijų vertinimą, ir tuo pačiu metu sugalvoti ne tik artimiausiu metu, bet ir ilgą terminų sprendimas dėl esamų technologinių problemų.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Johannesburg City yra didžiausias šaltinis aukso ir deimantų Pietų Afrikoje. Tai Pietų Afrikos konstitucinio teismo bazė ir yra didžiausia ir turtingiausių miesto Gauteng Province. Jis gyvena universiteto Johanesburge.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Informacinės sistemos - jungtinėse Amerikos Johanesburgas Pietų Afrikoje - 2020/2021

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Johanesburgas Filter

Informatikos mokslų daktaras

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros tikslas informatikos srityje - suteikti kvalifikuotiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie pažengusiųjų taikomą teoriją informatikos srityje. ...

Skaityti daugiau