PHDSTUDIES

Ieškoti doktorantūros programų - Informacinių technologijų studijos - jungtinėse Amerikos Prague 6 Čekijoje - 2020/2021

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Informacinių technologijų studijų programos paprastai būna orientuotos į įvairias technologijas, kurios yra skirtos informacijos palaikymui, siuntimui bei gavimui. IT studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą programavimo, darbo su programine įranga bei duomenų bazėmis žinių ir įgūdžių pagrindą.

Čekija yra Europos širdyje yra Slovakijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos kaimynė. Čekijos universitetų siūlo ilgalaikę reputaciją ir įdomių specializacijų.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Informacinių technologijų studijos - jungtinėse Amerikos Prague 6 Čekijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Prague 6 Filter

Daktaras elektros inžinerijos ir informacinių technologijų srityje

Czech Technical University in Prague
Doktorantūra
01 Vas. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4&nbsp;-&nbsp;5 metai
31 Spal. 2020
Anglų
Čekijos
Universiteto miestelis

Daktaras Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų tikslas - paruošti absolventus moksliniam darbui. Įgijęs aukštesnę kvalifikaciją, įskaitant užsienio kalbų žinias, d ...

Skaityti daugiau