$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Investicijos

Daktaro laipsnis yra aukštas laipsnis, prieinamas labai patyrusiems studentams po intensyvaus kurso jų studijų srityje. Paprastai aukščiausio lygio laipsnis pasiekiamas, doktorantūros studijoms gali būti reikalaujama tokių įgūdžių kaip magistro ir (arba) bakalauro laipsnis. Kas yra investicijų doktorantė? Šio laipsnio uždirbimas gali suteikti žmonėms stiprią finansų ir ekonom… Skaityti daugiau

Daktaro laipsnis yra aukštas laipsnis, prieinamas labai patyrusiems studentams po intensyvaus kurso jų studijų srityje. Paprastai aukščiausio lygio laipsnis pasiekiamas, doktorantūros studijoms gali būti reikalaujama tokių įgūdžių kaip magistro ir (arba) bakalauro laipsnis.

Kas yra investicijų doktorantė? Šio laipsnio uždirbimas gali suteikti žmonėms stiprią finansų ir ekonomikos istoriją. Studentai tikriausiai išnagrinės, kaip ekonominės teorijos gali būti taikomos bankininkystei ir investicijoms. Jie gali mokytis konkrečių matematikos įgūdžių, susijusių su formulėmis ir statistika, kurie gali būti naudojami siekiant prognozuoti ekonomiką. Daug dalykinių darbų gali būti susiję su mokymuisi apie tai, kokie principai rodo geras investicijas ir kurios nėra vertos rizikos.

Specialiosios statistikos ir kitos matematikos žinios gali padėti žmonėms geriau investuoti lėšas sau ar bendrovei. Žinios apie ekonomiką gali padėti jiems atpažinti finansines galimybes. Investavimui naudojamas kritinis mąstymas gali būti taikomas daugeliui kasdienio gyvenimo aspektų, todėl žmogus gali būti geriau sprendžiamas.

Studijų užsienyje įgijimo išlaidos gali skirtis nuo universiteto iki universiteto. Priklausomai nuo to, kur studentai yra įregistruoti ir ar jiems reikia užsidirbti kitų laipsnių pirmiausia, jų doktorantūros studijų kaina gali pasikeisti.

Žmonės, turintys daktaro laipsnį investicijų srityje, galbūt galėtų būti pasirengę atlikti tolesnius investicijų valdymo teorijos kaip ekonomisto mokymus arba mokyti investuoti kaip universiteto ar koledžo profesoriai. Jie taip pat galėtų dirbti kaip finansinis patarėjas bendrovei arba dirbti laisvai samdomu konsultantu. Turinti tokį aukštą laipsnį turėtų padėti užtikrinti, kad studentai būtų pasirengę imtis pasaulinės klasės iššūkių ir projektų savo srityje.

Studijų baigimą galima atlikti internetinėje programoje arba asmeniškai įvairiuose universitetuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Lisabona, Portugalija

Daktaras Ekonominę ir organizacinę sociologiją 1991 m. Įsteigė Lisabonos techninis universitetas, o 2009 m. Ji buvo pritaikyta Europos aukštojo mokslo erdvei.

Daktaras Ekonominę ir organizacinę sociologiją 1991 m. Įsteigė Lisabonos techninis universitetas, o 2009 m. Ji buvo pritaikyta Europos aukštojo mokslo erdvei. -
Doktorantūra
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Ciurichas, Šveicarija

Daktaras rizikos vertinimo ir strateginio investicijų yra kvalifikacija, kur studentai, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį susijusių sričių gali dar labiau sustiprinti ir ... +

Daktaras rizikos vertinimo ir strateginio investicijų yra kvalifikacija, kur studentai, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį susijusių sričių gali dar labiau sustiprinti ir pakelti savo žinias. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Internetinės