Filter
Doktorantūra
Norvegija Drammen Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Jūrų inžinerijos studijos - in Drammen Norvegija - 2019/2020

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Jūrų inžinerijos programas gali mokyti studentus, kaip sukurti laivų ir statinių, kurie egzistuoja pusiausvyra su stipriomis pajėgomis vandenyno įvairovė. Kursai gali būti sukurti ir įgyvendinti įvairių struktūrų, pavyzdžiui, laivų ir kasybos platformų.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Drammen sako, kad pramoninis miestas Buskerud apskrityje Norvegijos. Miesto stebuklai gaminant gerus mokslininkus iš įvairių švietimo įstaigų. Tai geriausia vieta pažangų švietimą atlikimo meno ir tiriamąjį darbą.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Jūrų inžinerijos studijos - in Drammen Norvegijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Jūrų inžinerijos studijos, Drammen

University College of Southeast Norway

... [+]

[-]
Norvegija Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 4 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba