PHDSTUDIES

Palyginti 4 doktorantūros programas - Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

Daktaro laipsnio įgijimas yra daugelio studentų, kurie nori atskirti save kaip pramonės specialistus, tikslas. Absolventai paprastai gali rasti naudingą karjerą po baigimo.

Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo doktorantas? Ši specializuota daktaro lygio programa daugiausia dėmesio skiria jūrų studijoms ir vandens gyvūnijai bei jų taikymui praktikoje. Pagal šią programą, doktorantų kandidatai gali tikėtis, kad jie mokysis kursų, tokių kaip oro ir jūrų sąveika, pažangi skysčių mechanika, vandenynų bangų dinamika ir kokybiniai bei kiekybiniai tyrimo metodai. Be šio kursinio darbo, studentams taip pat gali būti reikalaujama atlikti išsamų egzaminą ir atlikti plataus masto lauko tyrimus, kuriuos jie pristatys komitetui kaip disertacijos gynimo dalį.

Baigę studijas, pakrančių ir jūrų valdymo doktorantą turintys žmonės tur ÷ tų būti aukštos kvalifikacijos, kaip tvariai naudoti jūrų išteklius, kartu su puikiais moksliniais ir analitinio mąstymo geb ÷ jimais. Šie įgūdžiai yra ne tik naudingi darbe, bet ir tarnauja bendruomenei.

Kai kurie veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra tai, ar studentai nori mokytis visą darbo dieną ir kur yra jų pasirinkta mokykla. Studentai raginami susisiekti su mokykla, norėdami gauti daugiau informacijos.

Yra įvairių karjeros pasirinkimo laukia tie, kurie sėkmingai baigė doktorantūros pakrančių ir jūrų valdymo. Daugelis absolventų gali pageidauti dirbti, kad pagerintų atmosferos sąlygas sausumoje ir vandenyne, dirbdami mokslinių tyrimų srityje kaip mokslininkas. Kiti gali rasti darbą vyresnioji jūrų inžinierė, orientuota į aplinkos tvarumą, susijusį su hidrologiniu ciklu. Visose kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje yra darbo vietų tiems, kurie nori būti konkrečios temos lektoriumi ar profesoriumi.

Su internetinėmis doktorantūros studijomis mokyklose visame pasaulyje studentai turėtų sugebėti rasti jiems tinkamą dalyką. Mokymo aplinka internete puikiai tinka tiems, kurie negali klestėti tradicinėje klasėje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Jūrų ir pakrančių valdymo studijos Filter

PhD in Marine Environmental Science

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros studijų programa siekiama mokyti moksleivius atliekant pradinius Jūrų aplinkos mokslo mokslinius tyrimus ir ugdyti nepriklausomą ir novatorišką mąstymą, kuris yr ...

Skaityti daugiau

Vandens sveikatos mokslų daktarė

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros tikslas Vandens sveikata yra suteikti kvalifikuotiems studentams nuodugnų supratimą ir integruotas žinias apie pažangias pritaikomas teorijas specializacijos sri ...

Skaityti daugiau

Oficiali doktorantūros programą padaryti * jūros jūrų mokslo, technologijos ir valdymas

Universidade da Coruña
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;5 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Iš doktorantūros programos tikslas yra mokyti geriausius specialistus ir tyrėjus į mokslo, technologijų ir vadybos jūrų įvairių ekonominių ir socialinių taikomųjų programų sri ...

Skaityti daugiau

Ph.D. Marine Science (MarS)

King Abdullah University of Science and Technology
Doktorantūra
<
Dieninės
<
30&nbsp;-&nbsp;42 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

"Marine Science" (MarS) programa naudoja KAUST vietovę Raudonojoje jūroje, gyvoje laboratorijoje, kurioje yra daug galimybių mokslui. Programa orientuota į daugybę jūros gyvyb ...

Skaityti daugiau