close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Jūrų technologija - Norvegijoje - 2021

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras. Jūrų mokslai gali apimti techninius tyrimus ir gamtos mokslai. Studentams, kurie nori mechanikos, projektavimo ir inžinerijos, jūrų technologijų srityje gali būti įspūdingi. Daugiausia dėmesio skiriant suprasti Vandens, jūr… Skaityti daugiau

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras.

Jūrų mokslai gali apimti techninius tyrimus ir gamtos mokslai. Studentams, kurie nori mechanikos, projektavimo ir inžinerijos, jūrų technologijų srityje gali būti įspūdingi. Daugiausia dėmesio skiriant suprasti Vandens, jūrų technologija ir toliau auga ir iš anksto, todėl tai su dideliu karjeros galimybes plotas.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Jūrų technologija - Norvegijoje - 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
University College of Southeast Norway
Drammen, Norvegija +7 Daugiau
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
Anglų
Rgp. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia