PHDSTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Auburn Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

PhD arba doktorantūros studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktą doktorantūros specialybę ir studijų pabaigoje apsigina savo disertaciją. Šį akademinį laipsnį įgiję specialistai savo akademinėje srityje yra laikomi ekspertais ir gali siekti akademinės karjeros aukštumų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Auburn University yra galbūt labiausiai pripažintų universiteto Auburn. Taip pat nacionalinis centras Asfalto technologijos Ludwig von Mises instituto ir Yarborough koledže.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Auburn Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

FILOSOFIJOS GYDYTOJAS (PH.D.)

Auburn University College of Agriculture
Doktorantūra
Anglų

Magistrantūros studijose, įgijusiose filosofijos daktaro (daktaro) laipsnį, suteikiamas aukštesnis išsilavinimas ir techninis mokymas rengiantis karjerai valstybiniame ir priv ...

Skaityti daugiau

Filosofijos daktaras (PhD)

Auburn University School of Forestry and Wildlife Sciences
Doktorantūra
Anglų

Filosofijos daktaras (daktaras) gali būti pritaikytas bet kuriai iš valstybių narių išvardytų teminių sričių. Pagrindiniai doktorantūros studijų programos komponentai yra moks ...

Skaityti daugiau