Filter
Doktorantūra
Jungtinės Amerikos Valstijos California Palo Alto Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios doktorantūros programos in Silicon Valley Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Silicio slėnis yra žinomas už tai, kad prie technologijų bumo Kalifornijoje centre. Miestas buvo dėl technologinių pasiekimų smaigalys nuo 20 amžiaus pradžioje. Mieste yra arti prie kai kurių iš tautos geriausių universitetų.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas in Silicon Valley Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
California
Palo Alto
Studijų tipas
Tempas
Sofia University

Mūsų programa sujungia patirtinį mokymąsi su rimtų akademinių tyrimo ir mūsų absolventai tapo transpersonalinės mokslininkai, transpersonally orientuotos terapijos ir gyd ... [+]

Jei esate savarankiškai motyvuotus Mokinys, griebtuvai su mūsų laikų iššūkių ir siekia padaryti teigiamus pokyčius pasaulyje, ši programa yra jums. Mūsų programa sujungia patirtinį mokymąsi su rimtų akademinių tyrimo ir mūsų absolventai tapo transpersonalinės mokslininkai, transpersonally orientuotos terapijos ir gydytojai, transformuojantis pedagogai ir keisti agentai įvairių socialinių ir organizacinių kontekstų.

Kursinių apima intensyvų tyrimą, transpersonalinės filosofija, teorija ir tyrimais; Mokslinių tyrimų metodai seka, kuri rengia studentus baigiamąjį darbą pasirinkta tema; ir integruotos ir pertvarkos švietimo patirtys bendruomenės kūrimo bei taikomųjų mokymosi per rekolekcijas ir bendruomenės Praxis seka. Tai on-campus programa suteikia konteinerį jums būti įvairios mokymosi bendruomenės dalimi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Palo Alto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba