PHDSTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Sinsinatis Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Cincinnati miesto, Ohajas yra žinomas dėl savo istorinės architektūros, sporto komandos ir Ohajo džiazo festivalis. Jis turi daug didelių universitetų ir kolegijų pasirinkti iš.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Sinsinatis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Filosofijos daktaras (PhD)

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science
Doktorantūra
Anglų

Mes siūlome doktorantūros laipsnius kiekviename skyriuje. Kai kurios programos siūlo doktorantūros laipsnį, suteikiantį bakalauro laipsnį, o kai kurios - magistro laipsnį. Pro ...

Skaityti daugiau

PhD

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
Doktorantūra
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Cincinačio Lindner kolegijos Verslo doktorantūros programos universitetas yra pameistrystės stiliaus modelis, kuriame mūsų studentai mokosi istoriją ir dabartinę mokslinių tyr ...

Skaityti daugiau