Filter
Doktorantūra
Jungtinės Amerikos Valstijos Ohio Cincinnati Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Cincinnati Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Cincinnati miesto, Ohajas yra žinomas dėl savo istorinės architektūros, sporto komandos ir Ohajo džiazo festivalis. Jis turi daug didelių universitetų ir kolegijų pasirinkti iš.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Cincinnati Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Ohio

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Ohio
Cincinnati
Studijų tipas
Tempas
Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Cincinačio Lindner kolegijos Verslo doktorantūros programos universitetas yra pameistrystės stiliaus modelis, kuriame mūsų studentai mokosi istoriją ir dabartinę mokslini ... [+]

Kodėl Dalyvauti Cincinačio doktorantūros programos universitetą?

Cincinačio Lindner kolegijos Verslo doktorantūros programos universitetas yra pameistrystės stiliaus modelis, kuriame jūs išmoksite istoriją ir dabartinę mokslinių tyrimų jūsų vietovėje koncentracijos ir tada vesti originalius tyrimus, siekiant tobulinti žinias savo srityje ir perduoti šias žinias kitiems per mokymą. Siekiant užtikrinti jums pasiekti šiuos tikslus, kaip doktorantui, jūs pradėsite glaudžiai bendradarbiauja su fakulteto nariai savo pirmą dieną universitete Cincinnati doktorantūros programą.

Svarbiausias jos uždavinys iš Cincinnati Lindner kolegijos Verslo doktorantūros programos universitete yra apmokyti būsimus verslo mokyklos fakulteto, kurie ne tik mokyti ir visoje disciplinų, kuriose jie dirba, bet taip pat iš anksto žinias tose disciplinose per karta ir elgesio originalių tyrimų , Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mūsų doktorantūros absolventai eiti tobulėti tiek viešojo ir privataus verslo mokyklų visame Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cincinnati
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba