PHDSTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Santa Barbara Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Santa Barbara "yra Kalifornijoje, JAV. Nuo miesto ekonomika yra pagrįsta ir paslaugų sektoriui, švietimo, inžinerijos, sveikatos priežiūros, finansų, žemės ūkio ir gamybos. Jaunas specialistas paprastai daro gerą galimybę pradėti karjerą per miestą.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Santa Barbara Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Klinikinės psichologijos doktorantas

Pacifica Graduate Institute
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Ph.D. programa švenčia savo 30 metų tradiciją siūlyti klinikinės psichologijos doktorantūros išsamias psichologines tradicijas, pabrėžiančią radikalią teorizaciją, išsamų sant ...

Skaityti daugiau

PsyD klinikinėje psichologijoje

Pacifica Graduate Institute
Doktorantūra
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Psy.D. Programos misija - parengti klinikinius psichologus, kurie gilinančiais psichologiniais darbais įgyja psichologinius požiūrius į darbą su įvairiomis bendruomenėmis, tai ...

Skaityti daugiau