PHDSTUDIES

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Talahasis Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Talahasis yra vienas iš labiausiai žinomų miestų Floridoje ir yra sostinė. Įsikūręs Floridos Panhandle, Talahasis gyvena vieni iš labiausiai giriamas universitetų šalyje.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Talahasis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Ph.D. žmogiškųjų mokslų srityje, svarbi žmogaus raidoje ir šeimos moksle (HDFS)

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Žmogaus raidos ir šeimos mokslų (HDFS) doktorantūroje. programa, mes mokome mokinius tapti naujos kartos mokslininkais, universitetų fakultetais ir tyrėjais. Mūsų absolventai ...

Skaityti daugiau

Ph.D. Santuoka ir šeimos terapija

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Santuokos ir šeimos terapijos (MFT) doktorantūros programa turi ilgą ir turtingą istoriją. Programa skirta šeimos procesams ir empiriškai remiamoms reliacinėms intervencijoms, ...

Skaityti daugiau