$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Kūrybinio meno studijos

Pelningiausi daktaro galima padaryti taip mažai, kaip per dvejus metus, o žinių ir patirties turtai įgijo gali būti tinkamai panaudoti per ateinančius dešimtmečius. Ši pažangi laipsnis gali padaryti didelį skirtumą savo gebėjimą rasti darbą, daro kažką, kad jums patiks. Kas yra daktaras į kūrybos? Ši pažangi laipsnis atstovauja aukščiausio lygio švietimo galite pasiekti.… Skaityti daugiau

Pelningiausi daktaro galima padaryti taip mažai, kaip per dvejus metus, o žinių ir patirties turtai įgijo gali būti tinkamai panaudoti per ateinančius dešimtmečius. Ši pažangi laipsnis gali padaryti didelį skirtumą savo gebėjimą rasti darbą, daro kažką, kad jums patiks.

Kas yra daktaras į kūrybos? Ši pažangi laipsnis atstovauja aukščiausio lygio švietimo galite pasiekti. Sutelkiant dėmesį į kūrybinių meno srityje, asmenys gali sutelkti savo studijas vienoje srityje savo nuožiūra, pavyzdžiui, architektūros, tapybos, piešimo, skulptūros, ar kitą laikmeną. Tada dirbti Studentai plėtoti savo įgūdžius ir žinias šioje srityje didesniu mastu. Tačiau, jūs turite gauti bakalauro ir magistro laipsnį, prieš pradedant savo daktaro programą.

Iš užsidirbti į kūrybos daktaro nauda yra platus ir įvairus.Žmonės dažnai išmokti dirbti drauge su kitais, nes jos visiškai projektus ir sukurti eksponatų, ir jie paprastai kurti geresnius bendravimo įgūdžius, nes jie aptarti savo projektus ir idėjas su dėstytojų ir studentų.

Iš uždirba daktaro laipsnį kūrybos kaina gali skirtis kiekvienam studentui ir priklauso nuo įvairių veiksnių. Mokiniai yra skatinami ieškoti finansinės paramos, stipendijų ir kitas ekonomines priemones, siekiant padėti kompensuoti užsidirbti daktaro išlaidas.

Priėmimo daktaro į kūrybos gali atverti duris į daugelio įsidarbinimo galimybes. Absolventai gali pasirinkti dirbti taip kuratorių meninių muziejų ir kultūros įstaigų, arba kaip direktorių meno studijos prižiūrinčių meno eksponatų. Asmenys, kurie uždirbo šį Išplėstinė laipsnis taip pat gali pasirinkti, kad grįžtumėte į aukštojo mokslo ir prisijungti prie kolegijoje ar universitete, kaip profesoriaus ar docento mokymo klasių kūrybos fakultetą.

Pelningiausi į kūrybos daktaro gali padėti absolventams rasti sėkmingą ir pelningą karjerą. Jei norėtumėte pradėti savo daktaro laipsnį iš karto, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Sunway University
Šahas Alamas, Malaizija

Kūrybinių menų ir žiniasklaidos filosofijos daktaras (doktorantas) yra programa, suteikianti studentams galimybę atlikti mokslinius tyrimus ir prisidėti prie naujos disciplino ... +

Kūrybinių menų ir žiniasklaidos filosofijos daktaras (doktorantas) yra programa, suteikianti studentams galimybę atlikti mokslinius tyrimus ir prisidėti prie naujos disciplinos supratimo bei įžvalgos. Atlikdami savarankišką mokslinį darbą specialiojoje kūrybos ir žiniasklaidos srityje, absolventai prisidės prie savo disciplinos tobulinimo. Šis sąrašas nėra baigtinis, temos gali būti sujungtos, persidengiančios, būti tarpdisciplininės ir derinti teoriją su praktika. Potencialūs kandidatai turėtų susisiekti su programos vadovu ir aptarti būsimas mokslinių tyrimų temas, kurios domina kūrybinio meno ir žiniasklaidos srityje. Daktaro laipsnio priėmimas Pasiūlymas turi būti peržiūrimas komisijos, pokalbio sesijos ir vadovas patvirtintas. -
Doktorantūra
Dieninės
3 - 6 metai
Anglų
Sau. 2022
Universiteto miestelis