Filter
Doktorantūra
Kazachija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausių doktorantūros programų Kazachstane - 2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Kazachstanas, oficialiai Kazachstano Respublika yra Centrinėje Azijoje šalis, su savo mažesnė dalis į vakarus nuo Uralo upės Rytų Europoje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausios Doktorantūros studijos Kazachstane - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Kazakh British Technical University (KBTU)

Specialybės „Matematinis ir kompiuterinis modeliavimas“ doktorantūros studijų programa sukurta tolesniam savarankiškam moksliniams tyrimams ir daktaro disertacijos gynimu ... [+]

Specialybės „Matematinis ir kompiuterinis modeliavimas“ doktorantūros studijų programa sukurta tolesniam savarankiškam moksliniams tyrimams ir daktaro disertacijos gynimui universitete. Kurso metu doktorantai studijuoja klasikinius ir modernius matematikos metodus, tokius kaip funkcinės analizės metodai, fizinių procesų matematiniai modeliai, labiau pažengusi diferencialinių lygčių eiga, visų pirma išvestos lygtys ir kt. pateikiami didelio našumo skaičiavimai ir kompiuterinis modeliavimas. Mūsų universitete veikia doktorantūros disertacijų gynimo specialybės „Matematinis ir kompiuterinis modeliavimas“ taryba.

Tikslai ir uždaviniai

Yra mokomi kompetentingi specialistai matematinio ir kompiuterinio modeliavimo srityje. Šiuo tikslu fakultetas siekia tobulinti švietimo proceso kokybę įgyvendindamas šiuolaikinius metodus ir mokymo metodus, atnaujindamas ir kurdamas naujus matematinius kursus, atitinkančius augančios Kazachstano Respublikos ekonomikos reikalavimus.... [-]

Kazachija Almata
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba