PHDSTUDIES

Palyginti 3 doktorantūros programas - Kibernetinis saugumas

Filosofijos mokslų daktaras yra apdovanotas universitetų mokslo laipsnis. Taip pat žinomas kaip daktaro arba daktaro laipsnį, jis paprastai laikomas aukščiausio lygio pasiekiamas ir leidžia taikyti laipsnio turėtojas mokyti universitetiniu lygiu savo paties studijų srities.

Kas yra kibernetinio saugumo mokslų daktaras? A kibernetinio saugumo mokslų daktaras teikia kandidatus su kompiuterių mokslo fondas ypatingą dėmesį nuo taikomųjų tyrimų, susijusių su informacinių technologijų saugumo. Metodai specializuotose kibernetinių operacijų, yra kompensuojami, įskaitant duomenų rinkimą, programinės įrangos naudojimo, iškomplektuoti ir kenksmingo kodo analizė. Kursinių taip pat gali apimti programavimą, tinklo saugumą, saugų operacinių sistemų, programinės įrangos inžinerijos, ir programinės įrangos projektavimas. Studentai mokosi aptikti kibernetinių nusikaltimų ir apsaugoti saugomą kompiuteriuose ir serveriuose konfidencialią informaciją.

Absolventai su kibernetinio saugumo mokslų daktaras yra mokomi mokslinių tyrimų metodus ir įgyti gilesnį supratimą apie kibernetinio saugumo klausimais. Jų problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, nes jie susiję su darbo dėl įvairių kibernetinių nusikaltimų, yra sustiprintas ir studentai susipažins su teorijomis, taip pat įgudę įgūdžių, reikalingų valdyti technologines ir informavimo programas.

Iš daktaro kaina yra taikomos įstaigos politikos, studijų šalyje, ir programa ilgio. Sužinokite daugiau susisiekę Priėmimo biuras Universiteto Norėdami gauti daugiau informacijos, įskaitant programos išlaidų.

Karjeros perspektyvos kibernetinio saugumo galima rasti akademinių institucijų, kuriuose galima užsiregistravę į karjeros mokymo ir mokslinių tyrimų. Kitos karjeros galimybės egzistuoja žvalgybos, teisėsaugos ir karinių organizacijų, taip pat duomenų bazių pramonėje.Mokslininkai privačių pramonės įmonių ir federalinės, valstijos ir vietos valdžios institucijų ir kitų darbo vietų, kurie yra prieinami. Lyderiai, vadybininkai, ir politikos formuotojai su žiniomis ir patirtimi, sukaupta iš šio laipsnio, taip pat reikia.

Dabar tyrimai teikia išskirtines galimybes mokytis ir yra prieinami jums, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietą pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

3 Rezultatai Kibernetinis saugumas Filter

Daktaras kibernetinio saugumo valdymo srityje

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering
Doktorantūra
<
Dieninės
20 Bir. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Kibernetinio saugumo vadybos magistrantūros doktorantūros programa yra išsami, daugiadisciplininė, mokslinių tyrimų programa, kuri paruošia absolventus pagrindinėms pareigoms ...

Skaityti daugiau

Informacijos saugumo filosofijos daktaras (daktaras)

UAEU United Arab Emirates University
Doktorantūra
Rgp. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4 metai
28 Vas. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Filosofijos mokslų daktaras (doktorantas), sutelkiantis dėmesį į informacijos saugumą, yra prieinamas aukšto lygio žmonėms, galintiems kurti ir įgyvendinti savo mokslinių tyri ...

Skaityti daugiau

Daktaro laipsnis kibernetinėje saugoje

University of Fairfax
Doktorantūra
Anglų
Internetinės

Kaip doktorantė, visi jūsų kursai bus išnagrinėti atitinkamus kibernetinio saugumo politikos klausimus, susijusius su įmonių valdymu, kiekviename iš jų atliksite "kiberne ...

Skaityti daugiau