close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Kinų kalbos studijos

Paprastai pripažįstamas aukščiausias išsilavinimo lygis, kurį gali įgyti moksleivis, filosofijos daktaras ar daktaro laipsnis yra tam tikras laipsnis, kurį kai kurie žmonės siekia magistro programos. Po išsamių tyrimų ir studijų paprastai reikia išsamios disertacijos ar disertacijos, o trims ar šešeriems metams. Kas yra kineziterapeutas? Uždirbus aukštesnįjį išsilavinimą,… Skaityti daugiau

Paprastai pripažįstamas aukščiausias išsilavinimo lygis, kurį gali įgyti moksleivis, filosofijos daktaras ar daktaro laipsnis yra tam tikras laipsnis, kurį kai kurie žmonės siekia magistro programos. Po išsamių tyrimų ir studijų paprastai reikia išsamios disertacijos ar disertacijos, o trims ar šešeriems metams.

Kas yra kineziterapeutas? Uždirbus aukštesnįjį išsilavinimą, kaip šis, sudaro išsamūs tyrimai konkrečioje Kinijos koncentracijoje. Studentai, kurie dalyvauja šioje magistrantūros studijoje, dažnai studijuoja kalbos sudėtingumą, pavyzdžiui, sintaksę ir tarimą. Tyrimai taip pat paprastai apima išsamias literatūros apžvalgas nuo klasikinio iki šiuolaikinio, kai kuriose koncentracijose daugiausia dėmesio skiriama istorijai, menams ar kitoms kinų kultūros sritims.

Be aukštesnių akademinių pažymių, dauguma šio tipo programos dalyvių taip pat mokosi efektyviai valdyti laiką, rasti naujoviškus problemų sprendimus ir bendrauti tiek vertikaliai, tiek raštu. Šie įgūdžiai gali būti taikomi bet kuriai gyvenimo sričiai, profesionaliai ar kitaip.

Kinų daktaro laipsnis gali svyruoti kainodarą priklausomai nuo šalies, mokyklos ir programos trukmės. Norėdami visiškai suvokti išlaidas, susijusias su tokio pobūdžio tyrimu, susisiekite su potencialiomis dominančiomis mokyklomis ir tiesiogiai sužinokite apie priėmimus ir studijas.

Yra daugybė karjeros galimybių, kurių gali siekti kažkas, turintis daktaro laipsnį kinų kalba. Daugelis studentų eina dirbti vertėjais ar vertėjais. Kiti moko anglų kalbos studentus, o kai kurie iš jų tampa vidurinių mokyklų mokytojais, universitetų dėstytojais ar mokslo darbuotojais. Dar kiti mano, kad vyriausybės pozicijos yra politikos analitikai ar tarptautinių santykių patarėjai.

Doktorantūros programas šioje konkrečioje srityje siūlo daugelis institucijų visame pasaulyje. Kai kurie universitetai leidžia studijuoti ne mieste, o tai gali pasirodyti labai patogu tiems, kuriems reikalingas tvarkaraščio lankstumas. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
香港嶺南大學
Tuen Mun, Honkongas

Dabar „Lingnan“ siūlo doktorantūros programas kinų kalba pareiškėjams, norintiems tirti įvairias sritis.

Dabar „Lingnan“ siūlo doktorantūros programas kinų kalba pareiškėjams, norintiems tirti įvairias sritis. -
Doktorantūra
Dieninės
30 - 72 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 
SOAS University of London
Londonas, Jungtinė Karalystė

Departamentas gali prižiūrėti MPhil ir doktorantūros laipsnius tyrinėdamas ir disertuodamas įvairius kultūrinius ir kalbinius dalykus. Ketinantys tyrinėti studentai neturėtų j ... +

Departamentas gali prižiūrėti MPhil ir doktorantūros laipsnius tyrinėdamas ir disertuodamas įvairius kultūrinius ir kalbinius dalykus. Ketinantys tyrinėti studentai neturėtų jaustis apriboti pasirinkdami temas tik nurodytomis dabartinių darbuotojų vardais (magistrantai pastaruoju metu dirba tokiomis įvairiomis temomis kaip spalvų simbolika senovės kinų tekstuose, kinų kinas ir kinų Brailio rašto sistemos, ir vertimo studijos). Prireikus gali būti suderinta priežiūra kartu su kitų SOAS skyrių mokytojais. MPhil ir doktorantūros lygmeniu vykdomi moksliniai tyrimai pagrįsti literatūrine, dokumentine ir archyvine medžiaga rajono kalbomis ir (arba) tomis kalbomis atliktais lauko darbais. -
Magistras Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia