PHDSTUDIES

Palyginti 3 doktorantūros programas - Kino studijos

Uždirba daktaro, asmenys turi unikalią galimybę įgyti daugiau įgūdžių ir žinių vienoje srityje akademinio koncentracijos. Naudodami tinkamą žinių ir labai išsivysčiusių gebėjimų, absolventai, kurie uždirba daktaro laipsnį turi didelį kiekį galimybę priešakyje.

Kas yra daktaras Kino? Šiuo dvejų metų programą, mokiniai mokosi galvoti apie tai, kaip kino ir filmuota turėjo įtakos kasdienybę ir kultūrą. Studentai mokosi nors praktinės patirties, dalyvaudami seminaruose ir kvalifikacijos tobulinimo seminaruose, klausytis lektorių ir studijuojant teorijas kino. Studentai mokosi istoriją ir kritiką dalyvauja filmuotą ir ištirti, kaip filmai turėjo įtakos kultūrinę patirtį ir įtaką istoriją visame pasaulyje.

Priėmimo daktaro Kino gali būti naudinga absolventų, kaip jie plėsti savo pasaulėžiūrą per fotoaparato objektyvą ir išmokti taikyti tai, ką jie mokėsi vadovaujant patyrusiems instruktorių.

Iš uždirba daktaro laipsnį filmo kaina gali skirtis kiekvienam studentui ir jo konkrečios programos. Asmenys, kurie yra suinteresuoti užsidirbti šį Išplėstinė laipsnis turėtų susisiekti su bet galimas mokyklas tiesiogiai siekiant gauti up-to-data informacijos apie jų daktaro kaina.

Studentai, kurie baigė su Ph.D. Kino dažnai galima jiems daug galimybių įsidarbinti. Kai absolventai pasirinkti prisijungti prie mokyklos, kolegijos ar universiteto Teisės fakulteto ir mokyti filmo arba kino studijas. Kitos absolventai gali pasirinkti dirbti filmų įmonių, muziejų, istorinių ar agentūrų ir padėti į archyvą ir studijų filmuotą. Kiti pasirenka pradėti savo kino įmones ir kurti savo filmus.

Jums reikia jau įgijo bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį, siekiant pradėti savo daktaro programą. Jei jus domina tolimesnio savo išsilavinimą ir uždirbti savo daktaro Kino, galite pradėti iš karto. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

3 Rezultatai Kino studijos Filter

Filmų ir televizijos studijų daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros programą sudaro disertacija, kuria originaliai prisidedama prie kino ir televizijos studijų srities tema, pasirinkta konsultuojantis su katedros pirmininku.

Skaityti daugiau

Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) kino studijose

SOAS University of London
Magistras
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Kino ir ekrano studijų centras kviečia teikti paraiškas drausminiams ir tarpdisciplininiams filmų ir ekranų tyrimų tyrimams, ypač Afrikoje, Azijoje ir Artimuosiuose bei Viduri ...

Skaityti daugiau

Daktaras kino ir skaitmeninėje žiniasklaidoje

University of California Santa Cruz Division of the Arts
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Ph.D. Kino ir skaitmeninės žiniasklaidos programa meta iššūkį tradiciškai suprantamoms kūrybinės ir kritinės praktikos riboms. Programa įgalina potencialų kūrybinės praktikos ...

Skaityti daugiau