close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Klasikinės studijos

Norėdami įgyti asmeninių ir karjeros tikslų, žmonės dažnai nusprendžia dirbti siekiant gauti daktaro laipsnį. Šis laipsnis natūra gali padėti studentams pakilti į viršų kaip ekspertai jų srityse. Kas yra daktaro laipsnis klasikinėse studijose? Ši studijų programa paprastai orientuota į tarpdisciplininį Graikijos ir Romos civilizacijų tyrimą. Kursai gali apimti įvairias te… Skaityti daugiau

Norėdami įgyti asmeninių ir karjeros tikslų, žmonės dažnai nusprendžia dirbti siekiant gauti daktaro laipsnį. Šis laipsnis natūra gali padėti studentams pakilti į viršų kaip ekspertai jų srityse.

Kas yra daktaro laipsnis klasikinėse studijose? Ši studijų programa paprastai orientuota į tarpdisciplininį Graikijos ir Romos civilizacijų tyrimą. Kursai gali apimti įvairias temas, nuo istorijos, meno ir literatūros senovės eros iki dramos, vyriausybės ir retorikos. Kursai gali atkreipti dėmesį į istorinius ir šiuolaikinius civilizacijų padarinius. Taip pat gali būti pabrėžiamas senovės kalbos ir kultūros, tiek graikų, tiek romėnų. Kalbos gali būti išnagrinėtos iš istorinės perspektyvos, taip pat su šiuolaikinėmis kalbų studijų technologijomis.

Nepaisant to, kad įgydama žinias, būdingas jų sritims, studentai gali patobulinti bendravimo ir vadovavimo įgūdžius. Jie taip pat gali išugdyti gebėjimą kritiškai mąstyti, įgyjant diskusijas ir retoriką.

Laikas, kurio reikia programai užbaigti, priklausys nuo studijų ir studento, tačiau daugumoje programų yra minimalus semestro valandų skaičius, kuris gali apimti ir baigiamąjį disertaciją. Priklausomai nuo ilgio, išlaidos labai skiriasi, todėl mokiniai turėtų gauti konkrečią informaciją apie mokymą ir mokesčius.

Studentai, kurie uždirba daktaro laipsnį klasikinėse studijose, gali būti plačiai pripažinti ekspertais šioje srityje. Pirmiausia jie yra pasirengę moksliniam darbui kolegijoje ar universitete, kur jie taip pat gali skelbti profesionalius straipsnius savo specializacijos srityse. Profesionalūs mokslininkai gali tapti universiteto ar kolegijos dėstytojais, valstybinės mokyklos ar privačios akademijos mokytojais, mokymo programų kūrėjais ar autoriais.

Daugelyje programų yra keletas internetinių klasių variantų, o universitetuose vykstantys kursai taip pat yra prieinami daugelyje mokyklų visame pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Edinburge , Jungtinė Karalystė

Klasikų daktaro laipsnis suteikia jums galimybę studijuoti "Classics" aukštesniu lygiu per nepriklausomus tyrimus. Edinburgo universiteto klasika, turinti platų supervizorius ... +

Klasikų daktaro laipsnis suteikia jums galimybę studijuoti "Classics" aukštesniu lygiu per nepriklausomus tyrimus. Edinburgo universiteto klasika, turinti platų supervizorius ir skatinanti ir remianti intelektualinę aplinką, gali pasiūlyti pirmos klasės patirtį subalansuotuose ir ilgalaikiuose tyrimuose. Mes sveikiname paraiškas iš visų, norinčių dirbti su temomis, kurios sutampa su mūsų akademinių darbuotojų mokslinių tyrimų interesais, įskaitant Graikijos socialinę istoriją, Graikijos teisę, Klasikinę literatūrą -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 - 6 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia