PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Klimatologija

Daugeliui dalykų pažangus akademinis laipsnis yra žinomas kaip filosofijos daktaras arba daktaro laipsnis. Tai laikoma aukščiausia studijų kryptimi, kurią galima gauti iš universiteto ar koledžo, ir gali užtrukti penkerius ar daugiau metų intensyvaus studijų, kad uždirbtų.

Kas yra klimatologijos doktorantė? Klimatologijos programos filosofijos daktaras paprastai yra klimato, poveikio aplinkai ir kaip pasikeitė regiono ir pasaulio klimatas. Studentai gali nuspręsti sutelkti savo studijas į ilgalaikius orų modelius, klimato poveikį visuomenei, infrastruktūrą ir klimatą. Kursai, kuriuos gali apsvarstyti studentai, dažnai apima mikroklimatologiją, meteorologiją, termodinaminius pokyčius ir atmosferos analizę. Kitos užsiėmimų kategorijos gali būti slėgio sistemos, saulės spinduliuotės ir klimato klasifikacija.

Studentai, siekianti daktaro laipsnio klimatologijoje, dažnai ugdo verslo įgūdžius, kurie gali paskatinti savo karjerą, pavyzdžiui, organizuoti, bendrauti ir analizuoti. Jie taip pat gali rasti asmeninį augimą, nes jie ugdo įgūdžius, įskaitant inovacijas ir gamtos vertybes.

Programos kaštai dažnai skiriasi filosofijos daktarų mokykloms klimatologijos programose. Studentai gali gauti informacijos apie išlaidas, susisiekdami su pasirinktu universitetu ir prašydami išsamią informaciją apie registracijos mokesčius.

Absolventai su daktaro laipsniu klimatologijoje gali rasti, kad jie turi visame pasaulyje darbo vietų. Kai kurie potencialių darbdavių pavyzdžiai yra Nacionalinė vandenyno ir atmosferos administracija (NOAA), Žemės sistemos tyrimų laboratorija, Pasaulinė atmosferos stebėjimo tarnyba, klimato prognozavimo centras ir Pasaulinė klimato stebėjimo sistema. Be to, beveik kiekvienoje šalyje, šalyje ir didžiajame mieste yra ankstyvojo įspėjimo organizacija, kuri dažnai įdarbina doktorantus, kad padėtų prognozuoti katastrofiškus įvykius. Absolventai taip pat gali rinktis iš karjeros televizijoje kaip "oras" ar "užkulisinis" tyrėjas. Tiems, kurie nori keliauti, vyriausybės gali samdyti ekspertų vadovus vietoms, esančioms nutolusiose klimato tyrimų vietose visame pasaulyje.

Klinikoje visame pasaulyje galite rasti doktorantūros studijas įvairiuose universitetuose. Pradėkite savo studijas ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

1 Rezultatai Klimatologija Filter

Atmosferos fizikos, meteorologijos ir klimatologijos mokslų daktaras

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama fizinių gamtos reiškinių įvairiems atmosferos reiškiniams ir procesams, kurie taip pat turi tarpdisciplininį taikymą atmosferos ...

Skaityti daugiau