close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Korėjiečių kalbos studijos

  Dalyko ekspertai gali turėti doktorantų. Šie laipsniai yra aukščiausia kvalifikacija akademiniame dalyke ir apima specializuotas klases bei tyrimus, skirtus publikacijai. Absolventai turėtų būti pasirengę labai prisidėti prie disciplinos. Kas yra daktaro laipsnis korėjiečių kalba? Šis laipsnis apima išsamią korėjiečių kalbos studiją. Dauguma šioje srityje dirbančių do… Skaityti daugiau

Dalyko ekspertai gali turėti doktorantų. Šie laipsniai yra aukščiausia kvalifikacija akademiniame dalyke ir apima specializuotas klases bei tyrimus, skirtus publikacijai. Absolventai turėtų būti pasirengę labai prisidėti prie disciplinos.

Kas yra daktaro laipsnis korėjiečių kalba? Šis laipsnis apima išsamią korėjiečių kalbos studiją. Dauguma šioje srityje dirbančių doktorantų jau skaito ir kalba korėjiečių kalbomis, galbūt vykdydami savo bakalauro arba magistro laipsnius gali dalyvauti kultūros, literatūros ar lingvistinės studijos. Doktorantūros studijos paprastai susideda iš pažengusios sociolingvistinės tekstų naudojimo ar vertimo analizės.

Pažangios studijos Korėjoje skatina mokinius tobulinti įgūdžius, reikalingus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Studentai įgyja patirties komunikacijoje, verčiant kalbas ir metodinį mąstymą, kuris leidžia jiems prisidėti prie tarptautinių pokalbių kultūriniais ir geopolitiniais klausimais.

Daktaro laipsnio kaina skiriasi priklausomai nuo to, kiek laiko reikia studijuoti ir universitete studentai lanko. Gera idėja ieškoti vidutinės studijų trukmės ir apskaičiuoti bendrą mokymosi kainą lyginant mokyklas. Finansavimas gali būti teikiamas departamentų ar išorės šaltinių, kurie palaiko pažangias studijas šioje kalboje.

Daugelis profesijų yra atviri kalbos ekspertams, turintiems daktaro laipsnį korėjiečių kalba. Nesvarbu, ar absolventai dirba Korėjoje, ar su Korėjos kompanijomis ar atstovais kitur, tenka ekspertų vertėjų, galinčių tvarkyti technines ir kitas specializuotas žodynes, paklausa. Laipsnių turėtojai taip pat gali rasti darbą diplomatijos ar vyriausybės agentūrų, kaip vertėjų žodžiu ir raštu Korėjos kalba. Daugelis absolventų dėsto kaip dėstytojai universitetuose ar kitose mokyklose.

Korėjiečių doktorantūros programos yra prieinamos visame pasaulyje ir internete. Studentai turėtų sverti savo galimybes ir nustatyti, kuris universitetas yra geriausias pasirinkimas siekti aukštesnio laipsnio. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
SOAS University of London
Londonas, Jungtinė Karalystė

Departamentas gali prižiūrėti MPhil ir doktorantūros laipsnius tyrinėdamas ir disertuodamas įvairius kultūrinius ir kalbinius dalykus. Ketinantys tyrinėti studentai neturėtų j ... +

Departamentas gali prižiūrėti MPhil ir doktorantūros laipsnius tyrinėdamas ir disertuodamas įvairius kultūrinius ir kalbinius dalykus. Ketinantys tyrinėti studentai neturėtų jaustis apriboti pasirinkdami temas tik nurodytomis pagal dabartinių darbuotojų pavardes (magistrantai pastaruoju metu dirba įvairiomis temomis, apimančiomis japonų kiną, Kabuki tekstus, šiuolaikinę japonų kalbotyrą ir literatūrą, Meiji). istoriniai tekstai, korėjiečių kalbotyra ir literatūra, korėjiečių kolonijinė ir XVIII a. istorija). MPhil ir doktorantūros lygmeniu vykdomi moksliniai tyrimai pagrįsti literatūros, dokumentų ir archyvine medžiaga, kurią galima rasti SOAS , taip pat surinkta atliekant lauko darbus Japonijoje ir Korėjoje. -
Magistras Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia