PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Korporatyvinės komunikacijos studijos

Mokslų daktaro diplomą, arba Filosofijos daktaras, yra laipsnis, kuris yra apdovanotas baigusi programą, kuri dažnai apima išsamių tyrimų. Prieinama įvairiose srityse, šis laipsnis paprastai trunka maždaug ketverius metus užbaigti.

Kas yra "Corporate Bendravimas daktaras? Ši programa padeda studentams plėtoti išsamių žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžius bendravimo metu įmonių lygiu. Kai kurie kursai gali apimti komunikacijos teisę ir tyrimus, organizacinę elgseną, bendravimo etikos, bendravimo teisė ir duomenų analizę. Studentai taip pat gali pasirinkti sutelkti dėmesį į konkrečias sritis, pavyzdžiui, žiniasklaidos valdymo ir programavimo, socialinės žiniasklaidos, kampanijas ir suinteresuotųjų šalių bendravimą. Studentai gali pagerinti savo mokslinių tyrimų metodologijos įgūdžių, kurie gali padėti profesinius vaidmenis nenuspėjamų bendravimo situacijas.

Studentai, kurie vykdys šią laipsnių naudą, kad jie sukurti specializuotų bendravimo įgūdžių, kurie gali būti naudinga į asmens ir profesinių aplinkybių įvairovė. Ji taip pat gali paruošti juos aukšto lygio karjeros, kad kelti pažangios žinių ir išsilavinimo.

Kaina dažnai yra didelis veiksnys renkantis, kurią mokyklą lankyti. Kadangi mokslą ir mokesčiai gali būti labai įvairi, nes vietos ir mokyklos reputacija, studentai turėtų kruopščiai ištirti mokyklas ir vadina juos sužinoti apie konkrečių finansinių reikalavimų. Finansinė pagalba taip pat gali būti prieinama iš paskolų, stipendijų, ar dotacijų forma.

Absolventai, turintys "Corporate Communications doktorantūros paprastai pasirengę dirbti karjeros įvairovė. Daugelis karjera gali būti sutelktas aplink viešinant verslo planus, produktus ar rinkodaros kampanijas. Absolventai gali pasirinkti tapti viešųjų ryšių specialistus, vartotojų rinkodaros vadybininkai, politinės kampanijos valdytojams arba vartotojų įžvalgų vadovams.Kai kurie kiti pareigybių pavadinimus, kad absolventai gali būti taikomos apima techninių rašytojų, autorių, redaktorių ir verslo mokytojai.

Jei bendravimas karjeros yra jūsų tikslas, pradėti tyrimus doktorantūros mokyklas dabar. Naudojant duomenų bazę, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

1 Rezultatai Korporatyvinės komunikacijos studijos Filter

Strateginės komunikacijos mokslų daktaras

University of Johannesburg
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Korporatyvinės komunikacijos daktaro laipsnis yra skirtas plėtoti labai specializuotus ir išsamius teorinius, profesinius ir tyrimų įgūdžius korporatyvinės komunikacijos ir ko ...

Skaityti daugiau