$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Kraštovaizdžio architektūra

Doktorantas taip pat vadinamas daktaro ar filosofijos daktaru. Tai gali būti daugelio metų aukštojo mokslo kulminacija, kurią suteikia kolegija ar universitetas. Absolventai tada turi teisę vadinti save "gydytoju". Kas yra kraštovaizdžio architektūros daktaro laipsnis? Kraštovaizdžio architektūros filosofijos daktaras siūlo tęstinį mokymą asmenims, norintiems sutelkti dėmesį į… Skaityti daugiau

Doktorantas taip pat vadinamas daktaro ar filosofijos daktaru. Tai gali būti daugelio metų aukštojo mokslo kulminacija, kurią suteikia kolegija ar universitetas. Absolventai tada turi teisę vadinti save "gydytoju".

Kas yra kraštovaizdžio architektūros daktaro laipsnis? Kraštovaizdžio architektūros filosofijos daktaras siūlo tęstinį mokymą asmenims, norintiems sutelkti dėmesį į kraštovaizdžio planavimą, erdvinio masto pritaikymą ir hardscape dizainą. Studentai taip pat gali rinktis klases, skirtus kraštovaizdžio mozaikoms, kompiuterinės kartografavimo sistemoms, miestų planavimui nuo senovės iki dabarties ir infrastruktūros sistemoms. Disertacija paprastai tikimasi intensyviai suplanuotos programos pabaigoje.

Magistrantai, turintys kraštovaizdžio architektūros daktaro laipsnį, gali tobulinti savo verslo karjerą, nes jie plečia savo sugebėjimą bendrauti ir valdyti laiką bei ugdyti stiprią darbo etiką. Jie taip pat paprastai turi akių dizainą ir būti savaiminio judesio, kuris gali padėti jiems sukurti unikalų dizainą.

Koledžo išlaidos gali svyruoti tarp universitetų skirtingose ​​pasaulio dalyse ir pasirinktos programos ilgio. Būsimieji doktorantai gali norėti ištirti įvairias programas ir prašyti informacijos apie išlaidas iš tų kolegijų.

Kraštovaizdžio architektūros doktorantūros absolventai jau gali turėti karjerą, tačiau tiems, kurie to nedaro, gali būti daug įvairių pasirinkimų. Tiems, kurie ieško galimybių verslo pasaulyje, namų statybininkai ir dizaino įmonės dažnai naudojasi kraštovaizdžio specialistais, kad išspręstų kraštovaizdžio problemas modelių namuose, specialios paskirties namuose ar net šalies namuose. Kai kurie absolventai gali pasirinkti tapti papildomais dėstytojais arba universitetų dėstytojais. Kiti gali pasirinkti karjerą filmuose ar televizoriuose kaip svetainės "softscape" ir "hardscape designer". Užimtumą taip pat galima rasti vyriausybinėse agentūrose, kurioms žmonės turi kurti vilčių sritis aplink nacionalinius pastatus ir valstybės parkus.

Kraštovaizdžio filosofijos daktaras galima rasti visame pasaulyje. Norėdami rasti savo poreikius atitinkančią doktorantūrą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Universidade de Évora
Evora, Portugalija

Ši doktorantūros programa remiasi principais, kuriais siekiama mokyti stiprius mokslinius tyrimus turinčius mokslininkus, turinčius aukštą kvalifikaciją sprendžiant problemas, ... +

Ši doktorantūros programa remiasi principais, kuriais siekiama mokyti stiprius mokslinius tyrimus turinčius mokslininkus, turinčius aukštą kvalifikaciją sprendžiant problemas, turinčias aukštą mokslinio vientisumo jausmą, gebėjimą bendrauti su verslumo dvasia, turinti didelį savarankiškumą ir gebėjimą nuolatinio mokymosi. -
Doktorantūra
Dieninės
8 semestrai
Portugalų, Anglų, Ispanų
Universiteto miestelis