$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Laisvųjų menų studijos

Filosofijos daktaro (doktorantūros) davimas yra vienas didžiausių laimėjimų akademiniame pasaulyje. Šis laipsnis suteikia studentams pripažinimą lyderiais pasirinktoje srityje ir dažnai atveria daugiau duris savo karjeros keliuose. Kas yra liberalų dailės doktorantas? Šis laipsnis suteikia studentams pagrindinius įgūdžius, reikalingus daugeliui karjeros, įskaitant kritinį mąsty… Skaityti daugiau

Filosofijos daktaro (doktorantūros) davimas yra vienas didžiausių laimėjimų akademiniame pasaulyje. Šis laipsnis suteikia studentams pripažinimą lyderiais pasirinktoje srityje ir dažnai atveria daugiau duris savo karjeros keliuose.

Kas yra liberalų dailės doktorantas? Šis laipsnis suteikia studentams pagrindinius įgūdžius, reikalingus daugeliui karjeros, įskaitant kritinį mąstymą, analitinius įgūdžius, nepriklausomus tyrimus ir pristatymo įgūdžius. Kiekvienam studentui suteikiama galimybė išplėsti savo įgūdžius ir ugdymo pagrindą įvairiais specialybės kursais, tokiais kaip menai ir humanitariniai mokslai, socialiniai mokslai, biologinės ar fizinės žinios. Nors laipsnis yra platus, studentas gali tiksliai apibrėžti konkrečią studijų sritį, kuri visame lygyje sukuria tikslų tyrimo temą.

Baigę daktaro laipsnį Liberalų dailės magistro laipsnyje, asmenys gali turėti kritinio mąstymo įgūdžių, kuriuos jie gali pritaikyti savo karjerai kartu su analitiniais įgūdžiais. Studentai, siekianti šio laipsnio, gali įgyti išsamius metodologinius ir teorinius pagrindus, kad galėtų taikyti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, o tai yra naudingos darbo jėgos įgūdžiai.

Doktorantūros laipsnis liberalų menų programoje paprastai trunka nuo ketverių iki ketverių metų, o išlaidos priklauso nuo universiteto. Rekomenduojama individualiai atlikti mokslinius tyrimus mokykloje ir siūlomai programai, kad ji būtų tinkama.

Su liberalų dailės doktorantūroje asmeniui galima įsigyti daug įvairių sričių. Nors liberalus menas yra plati, specializacija gali padėti pasiekti didesnę reklamą darbo vietoje. Kalbant apie karjerą, daugelis studentų tampa universiteto ar mokyklos mokytojais, rinkodaros vadovais, laikraščių ar knygų, žurnalistų, bibliotekų, valstybės tarnautojų, vertėjų žodžiu ar vertėjų, archyvarių ar kuratorių ar žmogiškųjų išteklių specialistų rengėjais. Tai tik keletas galimų variantų.

Liberalų menų doktorantas gali plėsti savo karjeros galimybes ir atverti naujas duris jums. Norėdami gauti daugiau išteklių, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Avondale College of Higher Education
Cooranbong, Australija +1 Daugiau

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) yra visiškai savarankiškas laipsnį, kad yra tarptautiniu mastu pripažintas daktaro laipsnį. Ji yra skirta studentams plėtoti pažangius įgūdži ... +

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) yra visiškai savarankiškas laipsnį, kad yra tarptautiniu mastu pripažintas daktaro laipsnį. Ji yra skirta studentams plėtoti pažangius įgūdžius atliekant nepriklausomą ir tvarų tyrimus. -
Doktorantūra Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 - 4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės