Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Logistikos vadybos studijos

Po uždirbti žemesnio lygio laipsnių, galima tęsti savo išsilavinimą aukščiausio lygio, kurį uždirba daktaro. Tai laikoma pažangiausia studijų forma daugelyje sričių ir paprastai apima tris metus trukusių intensyvių mokslinių tyrimų ir rašyti disertaciją.

Kas yra logistikos vadybos mokslų daktaras? Logistika yra verslo sritis, daugiausia dėmesio skiriama išlaikyti tiekimo grandinės juda. Tie, kurie siekia daktaro logistikos valdymas bus pasirengę lyderio poziciją šioje srityje ir turi būti visiškai susipažinę su procesų analizė, atsargų valdymas, užduočių delegavimo, projektų rengimo ir platinimo procedūras. Logistika yra gyvybiškai svarbi dalis bet korporacijos, kuri suteikia galutinius produktus, ypač jei ji laivybos pirmų rankų sėkmės.

Pelningiausi daktaro studentams siūlo daug naudos savo karjerą, leidžia jiems patekti daug pozicijų, kurios neprieinamos absolventų žemesnio laipsnio programas.Atlyginimas, kad galima uždirbti taip pat žymiai didesnis, kai jūs laikykite daktaro.

Mokesčiai ir mokslą, kad jūs turėtumėte tikėtis uždirbti daktaro priklauso nuo daugelio kintamųjų. Ilgis ir šalis studijų, mokyklos ir programos pasirinkimo, o studijų sritis visus įtakoti kainą. Jis yra protingas, prieš įtraukiant į mokslinių tyrimų šiuos aspektus.

Nors yra daug karjera logistikos srityje, tiems, kurie siekia daktaro šioje srityje greičiausiai užpildyti logistikos vadybininkas, kuris yra atsakingas už priežiūrą kiekvieną paskirstymo elementas poziciją. Kitos pareigos vadovavimo apima atsargų priežiūros, transporto specialistus ir platinimo vadovai. Logistikos analitikai užpildyti daugiau techninių vaidmenį, o ne vadovavimo analizuojant procedūrą ir nustatyti sritis galima tobulinti.

Jei esate pasiruošę pradėti dirbti link pasitenkinimo srityje logistikos valdymo, rasti programa, kad jums tinka.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Logistikos vadybos studijos

University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti intelektines ir specializuotas logistikos vadybos principų įgijimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetencijas bei praktinius įgūdž ... [+]

Studentas turi išsiugdyti intelektines ir specializuotas logistikos vadybos principų įgijimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetencijas bei praktinius įgūdžius. Studentas turėtų išsiugdyti tyrimų, rašymo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius logistikos vadybos srityje. Studentas turėtų sugebėti priimti strateginius sprendimus logistikos organizacijos ar įmonės logistikos funkcijos kontekste ir analizuoti bei vertinti bet kokius vidinius ar išorinius sprendimus, turinčius įtakos logistikos funkcijai ir (arba) profesijai. Studentas taip pat turėtų sugebėti apmąstyti savo vadybinius sprendimus ir programas analizuoti ir įvertinti jų poveikį holistiniame logistikos valdymo kontekste. Šis darbas turėtų atspindėti žinias ir įžvalgą logistikos vadybos srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hong Kong University of Science and Technology

Doktorantūros studijų programa yra skirta tiems, kurie nori siekti karjeros pažangių pramoninių tyrimų ir plėtros, arba universiteto mokslinių tyrimų ir mokymo. Ši progra ... [+]

Pasaulio ekonomika sparčiai kinta iš kapitalo intensyvaus amžiaus iki žinių amžiaus. Visas Azijos-Ramiojo vandenyno regionas stengiasi ugdyti įmones, kad išspręstų šio transformavimo iššūkius. Prisijunkite prie Pramonės inžinerijos departamento ir "Decision Analytics" kaip antrosios pakopos studijų studento, suteikiant jums galimybę įgyti visapusišką supratimą apie šiuolaikinių problemų šioje srityje technologinius ir vadybinius aspektus ir prisidėti prie pažangos siekiant vairavimo pasaulyje, tobulinant technologijų valdymą ir operacijų valdymas.

Doktorantūros studijų programa yra skirta tiems, kurie nori siekti karjeros pažangių pramoninių tyrimų ir plėtros, arba universiteto mokslinių tyrimų ir mokymo. Ši programa pabrėžia mokymą originalaus mąstymo ir nepriklausomų tyrimų. Studentai gali kurti savo studijų programą, kad atitiktų jų interesus ir poreikius. Programa turėtų apimti specializuotą pramoninės inžinerijos ir mažiausiai vienos mažesnės srities teritoriją.... [-]

Honkongas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba