PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Logistikos vadybos studijos

Po uždirbti žemesnio lygio laipsnių, galima tęsti savo išsilavinimą aukščiausio lygio, kurį uždirba daktaro. Tai laikoma pažangiausia studijų forma daugelyje sričių ir paprastai apima tris metus trukusių intensyvių mokslinių tyrimų ir rašyti disertaciją.

Kas yra logistikos vadybos mokslų daktaras? Logistika yra verslo sritis, daugiausia dėmesio skiriama išlaikyti tiekimo grandinės juda. Tie, kurie siekia daktaro logistikos valdymas bus pasirengę lyderio poziciją šioje srityje ir turi būti visiškai susipažinę su procesų analizė, atsargų valdymas, užduočių delegavimo, projektų rengimo ir platinimo procedūras. Logistika yra gyvybiškai svarbi dalis bet korporacijos, kuri suteikia galutinius produktus, ypač jei ji laivybos pirmų rankų sėkmės.

Pelningiausi daktaro studentams siūlo daug naudos savo karjerą, leidžia jiems patekti daug pozicijų, kurios neprieinamos absolventų žemesnio laipsnio programas.Atlyginimas, kad galima uždirbti taip pat žymiai didesnis, kai jūs laikykite daktaro.

Mokesčiai ir mokslą, kad jūs turėtumėte tikėtis uždirbti daktaro priklauso nuo daugelio kintamųjų. Ilgis ir šalis studijų, mokyklos ir programos pasirinkimo, o studijų sritis visus įtakoti kainą. Jis yra protingas, prieš įtraukiant į mokslinių tyrimų šiuos aspektus.

Nors yra daug karjera logistikos srityje, tiems, kurie siekia daktaro šioje srityje greičiausiai užpildyti logistikos vadybininkas, kuris yra atsakingas už priežiūrą kiekvieną paskirstymo elementas poziciją. Kitos pareigos vadovavimo apima atsargų priežiūros, transporto specialistus ir platinimo vadovai. Logistikos analitikai užpildyti daugiau techninių vaidmenį, o ne vadovavimo analizuojant procedūrą ir nustatyti sritis galima tobulinti.

Jei esate pasiruošę pradėti dirbti link pasitenkinimo srityje logistikos valdymo, rasti programa, kad jums tinka.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Logistikos vadybos studijos Filter

PhD in Industrial Engineering ir sprendimų analizė

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Filosofijos daktaro (Ph.D.) programa skirta tiems, kurie domisi pažangių pramoninių tyrimų ir plėtros arba universiteto mokslinių tyrimų ir mokymo karjera. Ši programa pabrėži ...

Skaityti daugiau

Logistikos vadybos daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Studentas turi išsiugdyti intelektines ir specializuotas logistikos vadybos principų įgijimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetencijas bei praktinius įgūdžius. ...

Skaityti daugiau