PHDSTUDIES

Palyginti 4 doktorantūros programas - Medijos ir komunikacija

Doktorantūros tikslas - suteikti aukštesnį laipsnį, kad studentas galėtų tapti ekspertu konkrečioje srityje. Programos paprastai trunka nuo dvejų iki penkerių metų. Šis laipsnis gali aprūpinti aukštesniojo lygio studentus papildomais įgūdžiais, kurių jie turi išsiskirti profesionalų pasaulyje.

Kas yra žiniasklaidos ir komunikacijos mokslų daktaras? Šis laipsnis suteikia studentams bendrą išsilavinimą analizuojant žiniasklaidos pasaulio tendencijas, tuo pačiu leisti studentams sutelkti dėmesį į mokslinių tyrimų specializaciją. Studentai turi galimybę įgyti žiniasklaidos komunikacijos sritį, nes ji susijusi su politiniais, ekonominiais ir socialiniais kontekstais. Jie taip pat gali plėtoti ryšius su žiniasklaidos pramone ir suvokti skaitmeninės, socialinės žiniasklaidos ir žiniasklaidos švietimo tendencijas. Kai kurios programos leidžia studentams atidžiau pažvelgti į tai, kaip žiniasklaidos priemonės ir ryšiai veikia ar yra paveikti technologijų ir žmogaus elgesio.

Kaip ir daugelyje doktorantūros studijų programų, studentai gali remtis daugybe įgūdžių, kuriuos jie gali pritaikyti savo asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Tai apima bendravimo, viešojo kalbėjimo ir analizės gebėjimus.

Šio išsilavinimo laipsnio išlaidos gali skirtis priklausomai nuo institucijos. Kai kurie studentai taip pat gauna stipendijas ir kitą finansavimą studijoms. Studentai turėtų tyrinėti įvairius universitetus, kad išsiaiškintų, kas labiausiai tinka jų poreikiams.

Absolventai turi galimybę pritaikyti savo patirtį mokymosi aplinkoje, kaip dėstytojai ar tyrėjai. Kai kurie absolventai karjerą laiko mokytojais arba patarėjais kitose su švietimu susijusiose aplinkose. Taip pat yra karjeros, kaip žiniasklaidos konsultantai ir viešosios informacijos pareigūnai vyriausybės ar nevyriausybinėse organizacijose, ar žurnalistų ir ne pelno organizacijų konsultantai ir konsultantai. Kai kurie absolventai eina dirbti reklamos ar viešųjų ryšių sąskaitų vadovais.

Filosofija žiniasklaidoje ir komunikacijose siūloma įvairiuose kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Studentams, ieškantiems lankstesnės galimybės, yra prieinamos internetinės programos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Medijos ir komunikacija Filter

Honkongo doktorantūros stipendijų programa

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši schema suteikia studentams iš viso pasaulio galimybę studijuoti doktorantūroje viename iš Honkongo aukštą reitingą turinčių universitetų.

Skaityti daugiau

Komunikacijos, naujųjų medijų ir kultūros studijų daktaro laipsnis

McMaster University Faculty of Humanities
Doktorantūra
08 Rgs. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
English (Canada)
Universiteto miestelis

Iššūkiai, su kuriais šiandien susiduriame - socialinė ir aplinkos neteisybė, klimato pokyčiai, nestabilus darbas, priežiūra ir mažėjanti viešoji erdvė - yra dideli, sudėtingi ...

Skaityti daugiau

PhD žiniasklaidos vadyboje

University of Tehran, Kish International Campus
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

Filosofijos daktaro laipsnis žiniasklaidos vadyboje suteiks pagrindą, dėmesį ir drausmę, reikalingą spekuliaciniam tyrinėjimui žiniasklaidos ir komunikacijos srityje. Ši progr ...

Skaityti daugiau

Ph.D. masinių komunikacijų srityje

University of Wisconsin-Madison
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų

Mūsų masinės komunikacijos doktorantūros programa, administruojama kartu su Gyvybės mokslų komunikacijos katedra, yra tarptautiniu mastu pripažinta mūsų fakultete ir tyrimų sr ...

Skaityti daugiau