Filter
Doktorantūra
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti doktorantūros programos - Menai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Įvairiausi pasaulio universitetai, menų akademijos ir kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingas menų studijų programas, tokias kaip, pavyzdžiui, kinas, muzika, teatras ar vizualiniai menai. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis konkrečias studijų specializacijas ar stoti į gana bendrojo lavinimo menų studijas.

Centrinės Amerikos ir Karibų jūros regiono šalys yra daug kultūros, istorijos ir kultūros. Jie didžiuojasi savo senovės istorijos, ir dauguma piliečių didžiuojamės ir džiaugsmą parodyti savo šalį tarptautinėse akis. Unikalus kultūrinis peizažas suteikia viena-of-a-kind susidurti, kad yra neatsiejamas nuo įspūdžių ir patirties jausmas. Centrinė Amerika yra ideali vieta pagrįsti save mėgaudamiesi daugiau nei didžiausių gyvenimo malonumų kelias.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas - Menai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Menai, Centrinė Amerika ir Karibai

International University For Graduate Studies - IUGS

Filosofijos mokslų daktaras (PhD), gali būti vykdomas bet kurios disciplinos, kaip menų ar mokslų. Laipsnis siūlo ABDs ar tie, kurie uždirbo šešiasdešimt šešių studijų kr ... [+]

Filosofijos mokslų daktaras (PhD), gali būti vykdomas bet kurios disciplinos, kaip menų ar mokslų. Laipsnis siūlo ABDs ar tie, kurie uždirbo šešiasdešimt šešių studijų kreditus iš akredituotos įstaigos galimybę užbaigti savo doktorantūros studijas.

Šešiasdešimt šeši studijų kreditai reikia perkelti. Šie kreditai gali būti imtasi prieš arba po priėmimo. Be to, dar dvidešimt septyni kreditai turi būti uždirbamos Tarptautinio universiteto Aukštųjų studijų. Kandidatai privalo atlikti šešis kreditus ne klasėje mokslinių tyrimų ir dizaino, kuri yra už aštuoniolika kredito daktaro disertacijos ir burnos gynybos pagrindas. Be to, trijų kredito aštuonių dienų daktaro seminaras yra privalomi. Šešiasdešimt šeši perkelti kreditus ir papildomos dvidešimt septyni kreditai, kurie uždirbo ne IUGS sieks devyniasdešimt trys kreditus ir atitikti Filosofijos daktaras reikalavimus.... [-]

Dominika Portsmouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba