PHDSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Metalurgija - jungtinėse Amerikos Prague Čekija - 2019

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Metalurgijos programa laikoma medžiagų mokslu ir gali apimti mokymąsi apie metalus ir jų panaudojimą. Studentai gali norėti studijuoti šioje srityje karjeros inžinerijos ar metalo apdirbimo, pavyzdžiui, kalimo ar liejimo.

Čekija yra Europos širdyje yra Slovakijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos kaimynė. Čekijos universitetų siūlo ilgalaikę reputaciją ir įdomių specializacijų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Metalurgija - jungtinėse Amerikos Prague Čekijoje - 2019

1 Rezultatai Metalurgija, Prague Filter

Metalurgijos mokslų daktaras

University of Chemistry and Technology, Prague
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 metų Spalis 2019 Čekija Prague + 1 daugiau

Studijų sritis yra orientuota į įvairias pažangias metalines medžiagas, pvz., Didelio stiprumo ir termiškai atsparius lengvus lydinius ir intermetalines medžiagas, reikalingas labai sudėtingiems darbams. energetikos ir statybos pramonė, istorinės medžiagos kultūros paveldo objektams ir kt.