Filter
Doktorantūra
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Miestų dizaino studijos - Europa - 2019

Populiariausių daktaro Filosofijos arba daktaro daktaras Filosofijos daktaras ir kitas studijų daktaro parengti absolventas pradėti naujus planus, kad įtraukti į bendrą žinių bazę šioje srityje. Kandidatai ir savininkams Ph.Ds dažnai siekia profesijas, kaip profesorių ir mokslo darbuotojų, bet daugelis taip pat eiti į skirtingus vaidmenis labdaros, valstybės, ir privačiame sektoriuose.

Urbanistikos studentai mokosi fizinę organizavimą miestuose ir miesteliuose, kalbant apie architektūros, infrastruktūros, kelių dizainas ir pan. Ji taip pat apima kūrimą ir įgyvendinimą įvairių procesų, skirtų, kad būtų galima sėkmingai ateities planavimą ir plėtrą.

Europoje, viena iš pasaulyje 's septynių žemynų, paprastai žinomas kaip vakarinėje pusiasalio Eurazijos. Antras mažiausias žemynas, su 10.180.000 (km2), plotas pertvarkomos 50 šalių.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Miestų dizaino studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų dizaino studijos, Europa

Universidade da Coruña

Oficiali programa daktaro "Architektūros ir urbanistikos" organizuoja A Coruña universitete. Būdamas vieną laipsnį universiteto sistemos Galisijos skirtas rinkti mokslini ... [+]

Įdiegimas

Oficiali programa Mokslų daktaras "Architektūros ir urbanistikos" Jis organizuoja A Coruña universitete. Būdamas vieną laipsnį universiteto sistemos Galisijos skirtas rinkti mokslinių tyrimų veiklą šiose disciplinose į Galisijos autonominės, bet nepateikdamas savo plėtrą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Šia programa siekiama mokyti gydytojus įvairių disciplinų Architektūros ir urbanistikos. Kadangi tai yra atsakyti į paklausimus labai skirtingas sritis, programa turi septynias eilutes tyrimų, kad spręsti apie savo architektūros ir miestų planavimo žinių sritis ir formos studento žinias ir magistro laipsnį. Tai yra:

Erdvė ir architektūra projektas Struktūros architektūros Genesis, Kalba ir atstovavimas Architektūra Matematika taikomas Continuum Mechanika Paveldo teorija ir architektūros istorija Planai ir projektai. Planavimo kraštovaizdį ir Miestas Reabilitacija, naujos statybos sistemos ir tvarumo architektūra ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba