Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Miestų planavimo studijos - 2019

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos Doktorantūros programos - Miestų planavimo studijos - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Miestų planavimo studijos

Universidade da Coruña

Oficiali programa daktaro "Architektūros ir urbanistikos" organizuoja A Coruña universitete. Būdamas vieną laipsnį universiteto sistemos Galisijos skirtas rinkti mokslini ... [+]

Įdiegimas

Oficiali programa Mokslų daktaras "Architektūros ir urbanistikos" Jis organizuoja A Coruña universitete. Būdamas vieną laipsnį universiteto sistemos Galisijos skirtas rinkti mokslinių tyrimų veiklą šiose disciplinose į Galisijos autonominės, bet nepateikdamas savo plėtrą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Šia programa siekiama mokyti gydytojus įvairių disciplinų Architektūros ir urbanistikos. Kadangi tai yra atsakyti į paklausimus labai skirtingas sritis, programa turi septynias eilutes tyrimų, kad spręsti apie savo architektūros ir miestų planavimo žinių sritis ir formos studento žinias ir magistro laipsnį. Tai yra:

Erdvė ir architektūra projektas Struktūros architektūros Genesis, Kalba ir atstovavimas Architektūra Matematika taikomas Continuum Mechanika Paveldo teorija ir architektūros istorija Planai ir projektai. Planavimo kraštovaizdį ir Miestas Reabilitacija, naujos statybos sistemos ir tvarumo architektūra ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba