Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Mikrobiologijos studijos

Doktorantūros studijų pakopos yra pažengusios studijos doktorantūroje, kurios siekia aukščiausio lygio išsilavinimo, teikiamos per universitetines studijų programas. Daugelis mokyklų siūlo mokslinių tyrimų stipendijas ir kitas doktorantūros programas, skirtas auginti mokslinį augimą.

Tie, kurie siekia mokslinio išsilavinimo, gali paklausti "Kas yra daktaro laipsnis mikrobiologijoje?". Doktorantūros studijos mikrobiologijoje susitelkia į pažangesnį mokslinių metodų taikymą mikroorganizmų tyrimui ir kaip jie veikia žmogaus gyvenimą, technologijas, ekosistemą ir kitus gamtos mokslų veiksnius. . Dažnai mikrobiologijos programos sutelkia dėmesį į naujos kartos pažangias technologijas, naudojamas kuriant biologines technologijas, kurios teikia didelių pranašumų komerciniu lygiu. Mikrobiologija taip pat gali sutelkti dėmesį į bakterijų ligas, jų identifikavimą, prevenciją ir gydymą.

Mikrobiologijos programoje studentai dažnai įgyja tokius pažangius sugebėjimus kaip ląstelių mėginių paruošimas ir ląstelių kultivavimas. Jie taip pat gali pasiekti įvairiose situacijose galiojančius gebėjimus, pavyzdžiui, išskirtinius pristatymo ir kalbėjimo įgūdžius.

Kiekviena mikrobiologijos programa yra unikali savo universitetui, todėl gali turėti unikalią išlaidų struktūrą. Konsultuokite su būsimais universitetais ir jų priėmimo darbuotojais, kad suprastumėte išlaidas, būdingas jų programai.

Mikrobiologijos karjera gali labai skirtis dėl visuotinio mikrobiologinių principų taikymo. Mikrobiologijos mokslų daktaro laipsnis gali būti patologas ar tyrėjas, dirbantis ligų kontrolės ir profilaktikos srityse, tiriant bakterinių patogenų ir gydant vaistus. Kiti absolventai gali tapti maisto mokslų specialistais, naudodami savo žinias apie mikrobiologiją, kad suprastų, kaip mikroorganizmai veikia maisto gamybą ir vystymąsi. Kai kurie mikrobiologai netgi pradėjo dirbti energijos gamybos srityje, tyrinėdami alternatyvius biokuro ir energijos gamybos būdus, naudojant mikroorganizmus.

Norėdami rasti tinkamą mikrobiologijos programą, studentai turėtų apsvarstyti tokius veiksnius, kaip vieta ir prieinamumas internete, įskaitant tai, ar jie nori mokytis vietoje ar užsienyje. Jei reikia papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Mikrobiologijos studijos

Charles University Faculty of Science

Tyrimai yra orientuoti į biologinių procesų, vykstančių mikroorganizmuose, žinias organizacijų molekuliniame, ląstelių ir ekosistemų lygmenyje. Absolventai atlieka savara ... [+]

Tyrimai yra orientuoti į biologinių procesų, vykstančių mikroorganizmuose, žinias organizacijų molekuliniame, ląstelių ir ekosistemų lygmenyje. Absolventai atlieka savarankišką mokslinį ir mokslinį darbą mikrobiologijoje.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 30 taškų skiriama kaip premija už konkretesnės studijų turinio idėjos pateikimą ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško paraiškos priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą. numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Trieste

Reprodukcijos ir plėtros mokslų daktaro tikslas - pateikti tarpdisciplininę ir, jei įmanoma, tarptautinę akademinę profesinio mokymo programą, skirtą aukštos kvalifikacij ... [+]

Reprodukcijos ir plėtros mokslų daktaro tikslas - pateikti tarpdisciplininę ir, jei įmanoma, tarptautinę akademinę profesinio mokymo programą, skirtą aukštos kvalifikacijos mokslininkų rengimui biomedicinos mokslų srityje, ypač motinos ir naujagimių sveikatos apsaugos srityje. . Mokyklos misija - formuoti praktikus, galinčius ateityje atstovauti universitetų, IRCCS (mokslinių tyrimų institutų) ir kitų biomedicininių tyrimų institutų ir pramonės įmonių darbuotojams. Daktaro laipsnis taip pat suteikia galimybę mokytis tarptautinėse bendradarbiavimo mokslinių tyrimų programose besivystančiose šalyse. Mokymo programa susideda iš dviejų sričių: klinikinės epidemiologijos ir molekulinės genetikos. Klinikinės epidemiologijos mokyklos tikslas - suteikti mokslininkams galimybę atlikti klinikinius tyrimus biologinės ir medicinos srityse, patvirtinti naujas gaires, pasiūlyti naujoviškus terapijos ir diagnostikos metodus. Mokyklos tikslas - rengti mokslinius tyrimus, siekiant sumažinti žmonių poreikį ir atlikti epidemiologinius tyrimus, siekiant įvertinti prevencinių priemonių poveikį sveikatai.... [-]

Italija Trieste
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba