PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Mokesčiai

Doktorantūros, Mokesčiai taip pat gali būti nurodyta ir yra panašus į apskaitos. Studentams, norintiems siekti daktaro laipsnį Mokesčiai, turi plėtoti mokslinių tyrimų ir kritinio mąstymo įgūdžius, kad yra būtina spręsti dabartinius ir būsimus klausimus mokesčių srityje.


Doktorantūros Mokesčiai dažnai apima kursinių ir mokslinių tyrimų derinys. Mokesčiai studentams daktarė imtis tokių kursų, finansinės atskaitomybės, empirinė metodologija ir apskaitos mokslinių tyrimų. Mokslinių tyrimų subjektų, pavyzdžiui, sukeltas mokesčių lengvatas korporacijos, ir ekonominį poveikį federalinių reglamentų dėl apskaitos informacijos poveikio. Mokesčiai doktorantūros absolventai dažnai eiti karjeros universitetuose, karjeros ar kitų tokių kaip vyriausybės mokslininkas, įmonių apskaitos konsultantas, finansų analitikas.


Jei domina ekonomikos, finansų ir apskaitos, Mokesčiai doktorantūros gali būti laipsnį jūs ieškote.Pažvelgti per variantus, žemiau ir rasti jums su programa universitete!

2 Rezultatai Mokesčiai Filter

Tarptautinės verslo apmokestinimo doktorantūros programa

WU - Vienna University of Economics and Business
Doktorantūra
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Tarptautinio verslo apmokestinimo doktorantūros programa (DIBT) siūlo puikų doktorantūros studijas neįtikėtiniams studentams iš viso pasaulio, juos pilnai pasirengusių atlikti ...

Skaityti daugiau

PhD / DCom mokesčių srityje

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Kandidatas turėtų plėtoti taikomąsias specializuotas kompetencijas apmokestinimo principų įvaldymui, aiškinimui, supratimui, analizavimui ir taikymui finansų ir prekybos sekto ...

Skaityti daugiau