Palyginti 2 doktorantūros programas - Mokyklos administracija

Studentai, ieškantys patirties dalykinėje srityje, gali siekti doktorantūros. Šie laipsniai reikalauja, kad pareiškėjas jau turi bakalauro ir magistro laipsnį ir reikalauja kelių papildomų studijų metų. Daugelis programų reikalauja, kad studentai, prieš atlikdami mokslinius tyrimus, atliktų pažangius kursinius darbus savo pagrindiniame dėmesio centre. Kas yra mokyklos administrac… Skaityti daugiau

Studentai, ieškantys patirties dalykinėje srityje, gali siekti doktorantūros. Šie laipsniai reikalauja, kad pareiškėjas jau turi bakalauro ir magistro laipsnį ir reikalauja kelių papildomų studijų metų. Daugelis programų reikalauja, kad studentai, prieš atlikdami mokslinius tyrimus, atliktų pažangius kursinius darbus savo pagrindiniame dėmesio centre.

Kas yra mokyklos administracijos PHD? Šioje srityje daugiausia dėmesio skiriama mokyklų ar mokyklų sistemų, kurios teikia teigiamų rezultatų studentams ir mokytojams, valdymo būdus. Doktorantūros programos apima mokymus apie didelio masto problemų sprendimą, siekiant parengti absolventus įvertinti esamas programas ir rekomenduoti strateginius patobulinimus. Absolventai gali taikyti šį mokymą mokyklos rajonuose ar vyriausybinėse agentūrose, dalyvaujančiose švietimo politikos formavime.

Statistinė ir politinė analizė, reikalinga mokyklos administracijos doktorantui, gali padidinti mokinių dėmesio išsamiai. Absolventai turi parodyti sugebėjimą nustatyti svarbiausius dalykus prioritetus ir turėtų sugebėti taikyti šį įgūdį kitoms savo gyvenimo sritims. Šios programos taip pat skatina kritinį mąstymą.

Daktaro laipsniui reikalinga finansavimo suma priklauso nuo universiteto ir laiko, reikalingo studijų programos užbaigimui. Vidutinis laikas, per kurį galima gauti finansavimo laipsnį ir sumą, gali būti lemiamas veiksnys renkantis programą. Vidaus finansavimą galima papildyti išorės stipendijomis, mokslinių tyrimų stipendijomis ir stipendijomis.

Mokyklų administracijos doktorantas gali pasiūlyti pranašumą kandidatui, siekiančiam užimti poziciją mokyklos sistemoje, turinčioje platų atsakomybės sritį, pvz., Vadovo pareigas. Priklausomai nuo jų specializacijos srities, absolventai gali tapti administratoriumi bet kuriame švietimo lygmenyje, nepriklausomai nuo to, ar jie yra atskiroje institucijoje, pavyzdžiui, kolegijoje ar universitete, ar mokyklos sistemoje. Šis laipsnis taip pat rengia specialistus ieškoti darbo kaip patarėjų vyriausybinėse įstaigose, susijusiose su švietimu.

Daugelis universitetų, turinčių aukštąjį išsilavinimą, siūlo mokyklos administracijos doktorantūrą. Pareiškėjai gali norėti palyginti mokyklas skirtingose ​​vietose ir internetinėse programose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online
Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

Švietimo lyderystės ir administravimo specialistas

Švietimo lyderystės ir administravimo specialistas -
Doktorantūra
Dieninės
Anglų
Sau. 2020
Internetinės
 
Cardinal Stritch University
Milwaukee, Jungtinės Amerikos Valstijos

Į vadovavimas mokymosi pažangos ir paslaugų Daktaro suteikia papildomą tyrimą vadovavimo kad rengia absolventus atlikti didelį indėlį į jų organizacijų ir bendruomenių. ... +

Į vadovavimas mokymosi pažangos ir paslaugų Daktaro suteikia papildomą tyrimą vadovavimo kad rengia absolventus atlikti didelį indėlį į jų organizacijų ir bendruomenių. -
Doktorantūra
Ištęstinės
6 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis