$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Muziejininkystė

Doktorantas yra filosofijos daktaro laipsnis ir yra aukštesnio laipsnio studentams, norintiems studijuoti aukščiausiu akademiniu lygiu. Šis laipsnis paprastai apima nepriklausomą konkretaus dalyko tyrimą ir pateikia disertaciją. Kas yra daktaro laipsnis museologijoje? Šis magistro dalykas kartais vadinamas muziejaus mokslu, o jame nagrinėjama vidinė muziejų veikla visais aspektais. St… Skaityti daugiau

Doktorantas yra filosofijos daktaro laipsnis ir yra aukštesnio laipsnio studentams, norintiems studijuoti aukščiausiu akademiniu lygiu. Šis laipsnis paprastai apima nepriklausomą konkretaus dalyko tyrimą ir pateikia disertaciją.

Kas yra daktaro laipsnis museologijoje? Šis magistro dalykas kartais vadinamas muziejaus mokslu, o jame nagrinėjama vidinė muziejų veikla visais aspektais. Studentai šioje studijų srityje gali mokytis vadybos, rinkodaros, komunikacijos ir išsaugojimo įgūdžių, susijusių su muziejumi, suprasti kiekvieną muziejų elementą ir kaip jie veikia. Šiame doktorantūros lygmenyje moksleiviai vykdo daugiau teorinių ir moksliniais tyrimais pagrįstų muziejų studijų ir gali ištirti daugiau koncentruotų dalykų, tokių kaip kultūros politika, etniniai tyrimai, antropologija, archeologija ir kt.

Museologijos moksleiviai dažnai gauna naudingą profesinių ir asmeninių įgūdžių spektrą. Šie studentai yra labai organizuoti ir turi įspūdingų bendravimo įgūdžių. Jie taip pat gali įgyti daugybę kultūrinių ir istorinių žinių.

Daktaro laipsnio uždirbimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo programos tipo ir laiko, reikalingo jo užbaigimui. Studentai turėtų susisiekti su universitetais dėl konkretesnės mokymosi informacijos.

Muziejaus priežiūra ir funkcionavimas yra sudėtingas ir reikia daug kvalifikuotų mokslininkų. Tai reiškia, kad besimokantysis turi daugybę muziejinės karjeros. Daugelis studentų tampa kuratoriais ar archyvais ir rūpestingai dirba, norėdami įsigyti ir išsaugoti svarbius istorinius dokumentus ir medžiagą. Studentai gali nuspręsti dirbti už scenų arba gali rengti seminarus ir pristatymus visuomenei ar kitiems mokslininkams. Daktaro laipsnį studentai gali svarstyti dirbti akademiniu lygmeniu kaip muziejaus dėstytojai kolegijoje ar universitete.

Įvairių dalykų visame pasaulyje galima rasti daugelyje doktorantūros studijų programų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
St. Petersburg State Institute For Culture
Sankt Peterburgas, Rusija

Profesinės veiklos rūšys: mokslinių tyrimų veikla kultūros studijų srityje ir dokumentinė informacija programos kryptimi (profiliu); mokymo veikla pagal aukštojo mokslo švieti ... +

Profesinės veiklos rūšys: mokslinių tyrimų veikla kultūros studijų srityje ir dokumentinė informacija programos kryptimi (profiliu); mokymo veikla pagal aukštojo mokslo švietimo programas; ekspertų veikla kultūros srityje; švietimo ir edukacinė veikla kultūros srityje. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 - 4 metai
Rusijos
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės