PHDSTUDIES

Ieškoti 3 geriausių doktorantūros programų Nyderlanduose - 2020/2021

Nyderlandai siūlo masyvas tarptautinių studijų programas socialiai palaipsniui, priimant, ir intelektualiai ir kultūriškai stimuliuojančią aplinką. Nyderlandų švietimo sistema turi gerą reputaciją siūlo aukštos kokybės švietimo programas, kad būtų patraukli vieta mokslų daktaras.

Tarptautinėje aplinkoje Nyderlanduose siekia Nyderlandų daktaro laipsnį, kaip mūsų pasaulis tampa labiau tarpusavyje. Nyderlandų daktaro laipsnis leidžia kandidatus į studijų srityje atlikti nepriklausomus tyrimus pagal kvalifikacijos fakulteto priežiūrą universitete. Baigus tyrimus daktaro Nyderlandų, kandidatai privalo ginti savo disertaciją ar disertacija priešais ekspertų komisija. Po sėkmingai užbaigti, Nyderlandų daktaro laipsnis yra suteikiamas.

Nyderlandai viršų švietimo paskirties.Jei jus domina doktorantūros Nyderlandai, imtis daugelio galimybes, šis nedidelis, bet jaudinantis šalies atrodo! 

Rezultatai Filter

Doktorantūra miesto plėtros ir valdymo srityje

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Kaip miesto valdymo ir valdymo derinys, ši doktorantūros programa suteikia unikalią akademinę patirtį, labai svarbią šių dienų pasaulyje.

Skaityti daugiau

Verslo ir vadybos studijų filosofijos daktaras

International Business School the Hague
Doktorantūra
<
Dalinės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Hagos tarptautinė verslo mokykla ( IBSH ), bendradarbiaudama su Romos Sapienza universitetu, Italija, siūlo verslo ir vadybos studijų doktorantūros programą. Doktorantūros pro ...

Skaityti daugiau

PhD - vadybos filosofijos daktaras

United International Business Schools
Doktorantūra
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio ir kie ...

Skaityti daugiau