Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Organizacijų mokslai

Organizacijos veiklos programos Doktorantūros yra sukurta siekiant suteikti kandidatams pagrindines priemones prižiūrėti funkciją ir gebėjimą organizacijų. Programos dėmesio tarp vadovavimo ir geru organizuotumu praktikos ryšį, todėl kandidatai naudoti patirtį, kaip mokymo priemonė. Absolventai, turintys daktaro laipsnį organizacijos diplominį darbą daugelyje mokslo ir valdymo srityse, kai kurie pavyzdžiai tik profesoriavo, vykdantysis pareigūnas, verslo konsultantas, verslininkas, ir žmogiškųjų išteklių vadovas, pavadinimą kelias.

Gauti daktaro organizacijos reikia stiprios laiko valdymo įgūdžius ir pasišventimo. Sėkmingas doktorantai mėgautis savišvietą ir yra priversti dirbti. Tie, mokosi gauti šį laipsnį turės galimybę plėtoti šias savybes, be to, jas papildant kiekybinius ir pasaulio kritinio mąstymo įgūdžius.Nors reikalavimai skiriasi pagal kiekvieną programą, kandidatai paprastai turi praėjusių magistro laipsnį tokiose srityse kaip verslo administravimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, operacijų tyrimų ar ekonomika. Daugelis daktaras organizacijos kandidatų taip pat buvo ankstesnės darbo patirties, kaip vadovų, konsultantų ir verslininkų. Specialybių, susijusių su doktorantūros programose organizacijos apima teisę ir politiką, apskaitos, inžinerijos valdymą, operacijų tyrimai, rinkodaros ir "Global Finance", pavadinimą kelias.

Slinkite per programų žemiau, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie dėl peržiūros organizacijos daktaro galimybes. Ženkite kitą žingsnį link savo tikslų šiandien!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Organizacijų mokslai

University of San Francisco - School of Education

Švietimo ir mokslo daktaras (ed.D.) organizacijoje ir lyderystėje yra unikali programa, skirta dirbti specialistams, kurie save laiko švietimo vadovais, pertvarkantys sav ... [+]

Pasiruošimas vadovams, kurie tarnauja mokykloms, bendruomenėms ir socialinėms agentūroms, vyriausybėms ir ne pelno institucijoms regione ir tarptautiniu mastu.

The

Programos detalės

Organizacija ir lyderystė (O

Programos pristatymas

Kad atitiktų profesionalų poreikius, programa seka alternatyvių savaitgalių klases, kurios šaukiasi devynis kartus per semestrą (penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadieniais).

"Programos dydis ir struktūra buvo patraukli man, darbo profesionalui ir tėvams, ir mane domino galimybės, kuri egzistavo siekiant sukurti tvirtas obligacijas ir glaudžiai bendradarbiauti su savo bendraamžiais ir instruktoriais. Galiu pasitikėti, kad mano didžiausi lūkesčiai buvo įvykdyti. Turėjau galimybę keliauti į užsienį, dalyvauti patirtinio mokymosi procese, užmegzti glaudžius ryšius ir dirbti su specialiaisiais ir fenomenaliai talentingais profesoriais bei neįtikėtinai motyvuotais mokslininkų. "- Demerrisas R. Brooksas-Imelis, O... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba