Palyginti doktorantūros programas - Organizacijų lyderystės studijos

Norint pasiekti filosofijos daktaro laipsnį (PhD) reikia išsamių konkretaus dalyko tyrimų, bet studentas gali tapti ekspertu savo pasirinktoje aplinkoje. Šis laipsnis atveria duris individualios karjeros srityje. Kas yra organizacinės lyderystės doktorantas? Šio laipsnio pagrindinis dėmesys skiriamas studentų įgūdžių tobulinimui konsultavimo, mokymo, mokslinių tyrimų ir lyderyst… Skaityti daugiau

Norint pasiekti filosofijos daktaro laipsnį (PhD) reikia išsamių konkretaus dalyko tyrimų, bet studentas gali tapti ekspertu savo pasirinktoje aplinkoje. Šis laipsnis atveria duris individualios karjeros srityje.

Kas yra organizacinės lyderystės doktorantas? Šio laipsnio pagrindinis dėmesys skiriamas studentų įgūdžių tobulinimui konsultavimo, mokymo, mokslinių tyrimų ir lyderystės daugelyje įvairių disciplinų ir pramonės šakų. Mokiniai gali išmokti taikyti organizacinės lyderystės teorijas bet kuriame sektoriuje ar organizacijoje ir kaip bendradarbiauti su lyderiais visame pasaulyje profesionaliems, intelektiniams ir karjeros pokyčiams. Per šį laipsnį studentai gali tirti ir pateikti savo išvadas, stiprinti bendravimo įgūdžius ir plėtoti organizacinius įgūdžius, reikalingus būti lyderiu.

Visą šios doktorantūros trukmę organizacinės lyderystės programoje mokiniai gali įgyti vertingų įgūdžių, tokių kaip aiškus bendravimas ir stipri lyderystės įgūdžiai. Abu šie dalykai gali padėti asmeniškai ir profesionaliai vystytis. Šio laipsnio studentai taip pat gali būti pasirengę įsidarbinti ir greitai išplėsti savo karjerą.

Organizacinės lyderystės doktorantas yra ilgas laipsnis, paprastai jam reikia trijų metų darbo vertės. Kaina priklauso nuo pasirinktos institucijos. Taip pat labai svarbu ištirti siūlomą programą, siekiant užtikrinti, kad ji būtų tinkama individo tikslų programa.

Asmenys, įgiję daktaro laipsnį organizacinėje lyderystėje, turi begalę tiek karjeros galimybių. Kai kurie iš jų apima mokymą universitete kaip profesorių, žmogiškųjų išteklių vadybininką, verslo konsultantą įvairiose srityse, valdymo analitiką, personalo vadybininką, kompensacijų valdytoją, susitikimo ar konvencijos planuotoją ir paskirstymo ar pardavimų vadybininką , tarp kitų. Gyvybingų karjeros galimybių turinys suteikia asmenims galimybę siekti laipsnio.

Tobulinant savo išsilavinimą taip pat galite išplėsti savo karjerą. Su turimomis institucijomis visame pasaulyje, taip pat internetu, jūsų galimybės mokytis visą arba ne visą darbo dieną yra daug. Jei norite rasti tinkamą variantą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Pan Africa Christian University
Nairobi, Kenija +1 Daugiau

Filosofijos mokslų daktaras Organizacinė Lyderystė programa siekiama gaminti pagrįstus mokslininkų už vietos ir pasaulio kontekste aukštos vientisumą, kurie turi kritiškai ir ... +

Filosofijos mokslų daktaras Organizacinė Lyderystė programa siekiama gaminti pagrįstus mokslininkų už vietos ir pasaulio kontekste aukštos vientisumą, kurie turi kritiškai ir praktinį taikymą žinias klausimais, susijusiais su organizacinės lyderystės, konsultavimo ir mokslinių tyrimų. -
Doktorantūra
Dieninės
Anglų
Sau. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės