PHDSTUDIES

Palyginti 4 doktorantūros programas - Profesionalios komunikacijos studijos

Pelningiausi daktaro suteikia studentams su įspūdingais karjeros naudą. Jis reikalauja trejus metus vidutiniškai intensyviai studijuoja ir apie disertaciją plėtrą įtraukiant. PHD paprastai laikoma aukščiausio lygio akademinės sėkmės bet kurioje srityje.

Kas yra Profesionalus Bendravimas daktaras? Ši speciali studijų sritis yra orientuota aplink greitai ir tiksliai bendrauti sudėtingą informaciją koncepciją. Jis paprastai yra pateikiami į verslo aplinkos kontekste, didinti ryšių vertingas įgūdis delegavimo užduotis, analizuoti ir racionalizuoti veiklą ir prižiūrėti operacijas. Daugelis programos taip pat gali apimti verslo praktikos tyrimą, siekiant suteikti absolventams tvirtą supratimą apie verslo operacijas į pagalbą būsimiems valdymo pozicijas.

Didžiausias privalumas, kad uždirbti daktaro suteikia studentams yra postūmis į savo karjerą.Absolventai yra kvalifikuoti įvesti tam tikrus pažangias pozicijas, kurios dažnai neturi galimybės naudotis specialistų tik su žemesnio lygio laipsnių. Be to, mažiau laiko gali būti reikalaujama iš anksto ir didesni atlyginimai gali būti uždirbamos.

Yra daug veiksnių, kurie daro įtaką studijų kainą ir įmokų, susijusių su uždirba daktaro Professional komunikate. Tai apima konkrečią mokyklą ir programą, kurią pasirinkti, taip pat į šalį, kad mokotės.

Būdingiausias karjeros, kad savininkai daktaro Professional Bendravimas galite įvesti yra valdymas. Tai labai dažnas ryšių ekspertai tapti Departamento vadovai, operacijų vadovus, efektyvumas analitikai, informacinė sistema valdytojams arba viešųjų ryšių vadovams. Jie pavesta užtikrinti, kad klientai, žurnalistai, ar darbuotojai yra tame pačiame puslapyje, kaip korporacijos ilgalaikių tikslų.Kai profesinės komunikacijos studentai rinksis įvesti švietimo srityje ir tapti profesoriai profesinės komunikacijos.

Geriausias būdas pradėti dirbti link savo PhD yra rasti programą, kuri atitinka jūsų poreikius. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

4 Rezultatai Profesionalios komunikacijos studijos Filter

Profesinio bendravimo filosofijos daktaras

IUMW - International University of Malaya-Wales
Doktorantūra
01 Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
19 Liep. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros studijos yra nuodugnus konkrečių mokslinių tyrimų klausimų, susijusių su profesine komunikacijos disciplina, tyrimas, siekiant tobulinti ir prisidėti prie naujų ...

Skaityti daugiau

Komunikacijos absolventų programa

University of Pennsylvania Annenberg
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų

Annenbergo komunikacijos mokykloje gyvena pasaulinio lygio dėstytojai ir studentai. Joje derinamas atrankos absolventų programos intymumas su didžiųjų mokslinių tyrimų institu ...

Skaityti daugiau

Daktaras retorikoje ir mokslinėje ir techninėje komunikacijoje

University of Minnesota College of Liberal Arts
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Filosofijos daktaras (mokslų daktaras) yra mokslinis laipsnis, kuris paruoš jus dėstytojų pozicijoms pagrindinėse retorikos, rašymo studijų, pedagogikos, techninės komunikacij ...

Skaityti daugiau

Ph.D. masinių komunikacijų srityje

University of Wisconsin-Madison
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų

Mūsų masinės komunikacijos doktorantūros programa, administruojama kartu su Gyvybės mokslų komunikacijos katedra, yra tarptautiniu mastu pripažinta mūsų fakultete ir tyrimų sr ...

Skaityti daugiau