PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Rinkodaros komunikacijos studijos

Mokslų daktaro diplomą, arba Filosofijos daktaras, yra pažangi laipsnį, kad trunka apie ketverius metus užbaigti. Prieinama įvairiose srityse, dauguma programoje dalyvauja daug mokslinių tyrimų į tam tikra tema, ir baigiamąjį darbą.

Kas yra rinkodaros komunikacijos mokslų daktaras? Šioje programoje, studentai tyrinėti daugiasrites požiūrį į reklamos ir rinkodaros. Kiekviena programa skiriasi, bet kai kurie gali sutelkti dėmesį į socialiai atsakingus pažangą skaitmeninės komunikacijos, prekės ženklo klausimai, verslo rinkodaros, rinkodaros santykius, socialinės rinkodaros ir suinteresuotųjų šalių rinkodaros srityse. Dauguma programų gali sujungti organizuotus užsiėmimus, pavyzdžiui, teorijų visuomenės ir epistemologijos socialinių mokslų, kurių atskirų tyrimų darbe. Kartu su raštu daktaro disertaciją, gali būti reikalaujama, studentai autoriui akademinį straipsnį.

Pelningiausi daktaro gali pasinaudoti studentą, atidarant daugiau duris karjeros galimybes.Laikant Išplėstinė laipsnis taip pat gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą rinkoje ir gauti juos didesnį darbo užmokestį.

Spręsdamas dėl kurių mokyklos lankyti, kaina paprastai yra didelis faktorius. Kadangi studijų kainą ir įmokų skiriasi iš vienos institucijos į kitą, mokiniai yra skatinami tiesiogiai susisiekti mokyklas. Kartu su klausia apie finansinius reikalavimus, studentai gali norėti paklausti apie finansinės paramos galimybes, pavyzdžiui, dotacijų, stipendijų ir paskolų studentams.

Yra karjeros numerį, kad absolventai su šio laipsnio gali pretenduoti. Galimybės gali būti rasta sričių mokslinių tyrimų ar valdymo. Kai pareigybių pavadinimus gali būti reklamos vadovė, analitikas, rinkodaros konsultantas, ryšiai su žiniasklaida specialistas, žiniasklaidos prekės patarėjas ir socialinės žiniasklaidos vadybininkas. Darbdaviai gali ateiti iš sričių, pavyzdžiui, verslo, valdžios, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir pramonės įvairovė.

Ar esate pasiruošęs imtis savo išsilavinimą į kitą lygį?Dabar yra puikus laikas pradėti tyrimus mokyklas. Naudojant internetiniame kataloge, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Rinkodaros komunikacijos studijos Filter

Komunikacijos ir vartotojų praktikos daktaro laipsnis

ESPM – Brasil
Doktorantūra
<
Dalinės
<
8 semestrai
Portugalų
Universiteto miestelis

Programa siekiama mokyti aukšto lygio profesorius ir tyrėjus, turinčius nacionalinių ir tarptautinių žinių, galinčių vykdyti ir vadovauti tyrimų, patarimų ir mokymo veiklai ko ...

Skaityti daugiau

Filosofijos (doktorantūros) daktaras rinkodaros ir komunikacijos srityse

Selinus University of Science and Literature
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Italų
Internetinės

Šios doktorantūros programos tiriamasis darbas turėtų sukurti ir pagilinti naujausias ir novatoriškas rinkodaros strategijas ir koncepcijas, įskaitant socialinę žiniasklaidą i ...

Skaityti daugiau