PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Skaitmeninių medijų studijos

Filosofijos daktaras (doktorantas) atstovauja pažangius mokymosi ir mokslinių tyrimų pasiekimus. Esminis laipsnis interesų srityje yra būtina bet kurios programos sąlyga.

Kas yra daktaro laipsnis skaitmeninėje laikmenoje? Pagrindiniai dalykiniai darbai žiniasklaidos tyrimuose ir teorijoje yra daugelio doktorantų. Mokytojai dirba su įvairiais dizaino, technologijų ir kultūros aspektais. Kai kurioms programoms taip pat reikia istorijos žiniasklaidos ar technologijų, kaip dalį savo kursų apkrova. Vadovų diskusijoje studentai pritaikys savo pasirinkimą, kad atitiktų jų interesus ir disertaciją ar disertaciją. Be to, kai kuriuose studentuose bus reikalaujama, kad be disertacijos ar disertacijos būtų nepilnametis ir (arba) portfelis. Paprastai programos trunka nuo ketverių iki trejų metų, tiek namuose, tiek užsienyje, kurių labiausiai reikia laiko mieste.

Esant dabartinei priklausomybei nuo technologijų, skaitmeninės žiniasklaidos įgūdžiai pasiekiami daugelyje pramonės šakų ir gyvenimo būdų nuo socialinės žiniasklaidos iki svetainių kūrimo. Kritiškai ir kūrybiškai galvoju apie įgūdžius, kurie pereina už darbo, mokslinių tyrimų ir švietimo ribų, į absolventų asmeninį gyvenimą ir bendruomenes.

Dėl skirtingų išlaidų, susijusių su doktorantūros ir skirtingų programų uždarymu, moksliniai tyrimai turi būti atliekami prieš priimant galutinį sprendimą. Taip pat malonu paklausti priėmimo įstaigų apie finansinę pagalbą.

Post-doctorate karjeros galimybes dažnai rasti aukštesniojoje mokykloje. Tačiau daugelis studentų taip pat įsidarbina ne akademinei bendruomenei žiniasklaidos skyriuose. Darbo pavadinimai apima žiniasklaidos turinio kūrėją, skaitmeninį specialistą, naujosios žiniasklaidos pasakojimą, mobiliuosius žurnalistus, socialinės žiniasklaidos valdytoją ir transmedijos specialistą. Užimtumą galima rasti įvairiose pramonės šakose, įskaitant telekomunikacijas, radijo ir televizijos paslaugas, reklamą, viešuosius ryšius, grafinį dizainą, darbastalio leidybą, vietos valdžios institucijas, fotografiją, aukštąjį mokslą ir dar daugiau.

Doktorantūros programos siūlomos tiek tarptautiniu mastu, tiek vietiniu lygiu, internetu universitete. Jei norite tęsti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Skaitmeninių medijų studijos Filter

Skaitmeninės dailės doktorantas

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mokykla vykdo kokybiškus svarbius nacionalinius ir tarptautinius mokslinius tyrimus ir siūlo puikias galimybes magistrantūros studijoms, sėkmingai derinant šiuolaikines inžine ...

Skaityti daugiau

Daktaras kino ir skaitmeninėje žiniasklaidoje

University of California Santa Cruz Division of the Arts
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Ph.D. Kino ir skaitmeninės žiniasklaidos programa meta iššūkį tradiciškai suprantamoms kūrybinės ir kritinės praktikos riboms. Programa įgalina potencialų kūrybinės praktikos ...

Skaityti daugiau