$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Socialinio tvarumo studijos

Doktorantas skiriamas asmenims, kurie parodė savo pažangias žinias pasirinktoje studijų srityje. Norint gauti laipsnį, asmenys turi baigti disertaciją, pagrįstą originaliais tyrimais specializuotoje studijų srityje. Kas yra socialinio darnumo studijų doktorantas? Ši programa skirta parengti studentus karjerai įvairiose srityse, tokiose kaip švietimas, socialinis teisingumas, adminis… Skaityti daugiau

Doktorantas skiriamas asmenims, kurie parodė savo pažangias žinias pasirinktoje studijų srityje. Norint gauti laipsnį, asmenys turi baigti disertaciją, pagrįstą originaliais tyrimais specializuotoje studijų srityje.

Kas yra socialinio darnumo studijų doktorantas? Ši programa skirta parengti studentus karjerai įvairiose srityse, tokiose kaip švietimas, socialinis teisingumas, administracinis vadovavimas ir švietimas. Šios programos metu studentai gali sužinoti apie tvarią praktiką, vykdydami mokslinius tyrimus ir mokydami disciplinas, tautybes ir kultūrą. Kursai gali apimti visapusiškesnę tvarios praktikos viziją, tačiau kai kurie dėstytojai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į aplinkosaugos klausimus, susijusius su tauta. Studijų metu studentai gali giliau suprasti gamtos, žmonių ir ekonomikos santykius.

Šios programos absolventai linkę būti gerai suvokiami ir gali turėti daugybę tarpdalykinių įgūdžių ir požymių, tokių kaip kritinis mąstymas, palankių sprendimų priėmimas ir stiprios mokslinių tyrimų galimybės. Kiekvienas iš šių įgūdžių yra perduodamas ir gali padėti asmenims vykdyti asmeninę atsakomybę įvairiose situacijose.

Daktaro laipsnio išlaidos labai skiriasi, o asmenys gali tikėtis, kad pasirinktos mokyklos vieta ir programos trukmė turės įtakos bendroms studijų išlaidoms. Prieš taikydami programą, asmenys turėtų atlikti tyrimus.

Vis daugiau reikia tvarumo ekspertams, o programos absolventai gali pastebėti, kad nėra galimybių įsidarbinti. Socialinio tvarumo studijų doktorantą turinčiam asmeniui gali būti priskiriamos pramonės šakos, kuriose gali būti vyriausybės, švietimo, gamybos, verslo, tarptautinių santykių, viešojo administravimo, parko ir rekreacijos bei ekologiškos pramonės. Tie, kurie turi tokį laipsnį, gali tapti aplinkos politikos direktoriais, tarptautiniais korespondentais, vadovais ir auditoriais.

Daugiau mokymosi įstaigų pradeda siūlyti tęstinius tyrimus, tačiau, jei studentas galų gale baigiasi, tai priklauso nuo vietos ir biudžeto. Online kursai yra patogu, kad asmenys gali toliau dirbti mokymosi metu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Nipissing University
Torontas, Kanada

Pagrįstas į post-modernios visuomenės kontekste, ir pripažįstant įvairių perspektyvų svarbą, tai daktaras programa Švietimo tvarumo bus parengti studentus iš įvairių sričių. ... +

Pagrįstas į post-modernios visuomenės kontekste, ir pripažįstant įvairių perspektyvų svarbą, tai daktaras programa Švietimo tvarumo bus parengti studentus iš įvairių sričių. -
Doktorantūra
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis