Palyginti 3 doktorantūros programas - Sportas

Filosofijos mokslų daktaras, taip pat žinomas kaip daktaro, yra terminalo laipsnį daugelyje sričių studijų. Gydytojas yra lotyniškas žodis mokytojas, o tai reiškia, kad daktaras yra būtina būti ir mokslininkas pasirinktos srities interesų profesorius. Kas yra sporto daktaras? Laipsnis gali potencialiai apima daug skirtingų sričių. Galimi tyrimų temos apima etnografinius tyrimus,… Skaityti daugiau

Filosofijos mokslų daktaras, taip pat žinomas kaip daktaro, yra terminalo laipsnį daugelyje sričių studijų. Gydytojas yra lotyniškas žodis mokytojas, o tai reiškia, kad daktaras yra būtina būti ir mokslininkas pasirinktos srities interesų profesorius.

Kas yra sporto daktaras? Laipsnis gali potencialiai apima daug skirtingų sričių. Galimi tyrimų temos apima etnografinius tyrimus, ekonomika ir sociologija. Tyrimai galėtų apimti įvairių temų, skaičių, pavyzdžiui, kaip skirtingos kultūros reaguoti į sporto, poveikis, kad dideli sporto renginiai kaip olimpiados turėti miestų, priimančiosios juos arba tarp sporto ir skurdo ryšį. Būsimieji studentai turėtų mokslinių tyrimų universitetų pamatyti, kas gali būti įtraukta į jų programą.

Kaip ir su susijusių daugelis humanitarinių sričių A Sport daktaras dažnai gali išmokyti kandidatus, kaip padaryti ryšius tarp skirtingų taškų tyrimus.Tai ne tik pagerina jų gebėjimas mokslinių tyrimų ir rašyti disertaciją, tačiau suteikia jiems unikalią didelis vaizdo perspektyvą reikia daugelyje profesijų.

Finansinės išlaidos doktorantūros programų gali dažnai labai skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių. Institucijos dažnai turi daugiau informacijos apie savo svetaines apie galimas išlaidas, arba, paprastai turės turimą kontaktinę informaciją kitur.

Kaip gana retas Išplėstinė laipsnį, daktaro turi potencialo atverti pelningas karjeros kelius. Yra paprastai daug variantų atvira absolventas Sportas daktaro. Kaip dalis švietimo srityje, akivaizdžiausias pasirinkimas būtų įvesti akademikai kaip tyrėjo ar mokymo profesorius. Kiti galimi užimtumo sričių yra ne pelno organizacijos, sporto valdymo organus, sporto politiką ir vyriausybinių organizacijų.

Įvairios institucijos dažnai turi skirtingus variantų doktorantams.Jei lankyti vietoje klases yra ne išeitis, eikite į institucijų svetaines pamatyti, jei jie turi nuotolinio mokymosi programas laisvų. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Charles University Faculty of Physical Education and Sport
Prague, Čekija

Studijų programa įgyvendinama mokslo kinanthropologijos srityje. Kinantropologija yra daugiadisciplininė mokslo sritis, kurioje nagrinėjami sudėtingi tyčinio ir spontaniško fi ... +

Studijų programa įgyvendinama mokslo kinanthropologijos srityje. Kinantropologija yra daugiadisciplininė mokslo sritis, kurioje nagrinėjami sudėtingi tyčinio ir spontaniško fizinio aktyvumo padariniai žmogaus asmenybės raidai bio-psicho-socialiniame kontekste ir kūno kultūros bei sporto sąlygomis, fizioterapija, fizinis sveikatos ugdymas, įskaitant jų veiksmingą valdymą. -
Doktorantūra
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dieninės
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 
University of Johannesburg
Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

Studentai, dalyvaujantys bet kurioje doktorantūros programoje, turės parašyti ir pristatyti tiriamąjį darbą.

Studentai, dalyvaujantys bet kurioje doktorantūros programoje, turės parašyti ir pristatyti tiriamąjį darbą. -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Anglų
Sau. 2021
Universiteto miestelis
 
Cardiff Metropolitan University
Cardiff, Jungtinė Karalystė

Sporto treniruotės doktorantūros tikslas - suteikti praktikams ir susijusiems mokslininkams galimybę įvertinti simbiotinį ir sinerginį teorijos ir praktikos ryšį.

Sporto treniruotės doktorantūros tikslas - suteikti praktikams ir susijusiems mokslininkams galimybę įvertinti simbiotinį ir sinerginį teorijos ir praktikos ryšį. -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here